AKOLÏTHEN: za 19.00 Barry Wlllems en Robert Holtackers Hgm zo 9.30 Geert Thljssen ,Mark en Johan Hermans 11.00 Martin en Tonny Heesen MISDIENAARSma t/m vr Dennis Gommans en Maarten Deliën HUWELIJKSAFK: Paul Pleurkens uit Ysselsteyn en Els Reintjes uit onze parochie (3e roep) Leo Geurtjens en Karin Verheijen, belden uit onze parochie (Ie roep) Jos Keijsers uit onze parochie en Annemie Arntz uit Afferden (1e roep) KERKBIJDRAGE In ons land kennen we al enkele Jaren het begrip "Kerkbijdrage". Dat is de geldelijke bijdrage die parochianen jaarlijks naar draagkracht geven aan hun eigen kerk via de gezinsbijdrage, kollekte en giften. Immers ook als kerk kun Je nu eenmaal niet leven van de wind. Je geloof, Je trouw en je liefde voor de kerk moet als het ware ook in financieel opzicht tot uitdrukking kunnen komen. Hoe dat in het afgelopen jaar is gebeurd, kunt u lezen in het finan cieel overzicht van 1987 dat wij in deze Ruuper geven. Het is een soort rekening en verantwoording aan onze parochianen van onze inkom sten en uitgaven over 1987. Zoals u kunt lezen eindigen wij in 1987 met een klein voordelig saldo, hetgeen betekent dat het kerkbestuur met de hun toevertrouwde gelden en middelen verantwoord omgaat, maar het betekent niet dat wij uit de financiële zorgen zijn. In de komende Jaren staan wij voor nogal wat grote uitgaven voor noodzakelijk onderhoud aan ons kerkgebouw o.a. vernieuwing hier en daar van het leien dak, vernieuwing van dakgoten, reparaties aan het torenuurwerk, schilderwerkzaamheden bliksembe veiliging enz. Allemaal werkzaamheden die niet lang meer op zich kunnen laten wachten. En dat betekent noodzakelijke extra uitgaven maken. Ieder weldenkend mens zal dan ook begrijpen dat voor de gewone en buitengewone uitgaven van de parochie de eigen gelovigen zoveel mogelijk zelf zorgen dragen via hun kerkbijdrage. Vandaar dat wij bij deze op de eerste plaats iedereen bedanken, die trouw jaarlijks hun kerkbijdrage aan onze parochie geven, maar tege lijkertijd doen wij een dringend beroep op ieder die de parochie een warm hart toedraagt en gebruik maakt of wil maken van de parochiële diensten om eens te bezien of men ook niet mee kan gaan doen met de jaarlijkse gezinsbijdrage want dat is en blijft de voornaamste finan ciële pijler waarop de kerkelijke huishouding stoelt. (lees verder op blz.4)

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 3