SHUÜESa 25^2! 20.23.12 JUBILEUMJAAR 11(3.1911 1988 SPORTWEEKEND EN ZESKAMP: EEN MOOIE AFSLUITING JUBILEUMJAAR SV.LEUNEN Afgelopen weekend was het nog even gezellig druk op het Sportpark. Het begon zaterdag om 10 uur voor de D en E jeugd die begonnen aan een weekend in het teken van sport en spel. De groepen werden ge noemd naar de landen welke deelnemen aan de Europese Voetbal Kampi oenschappen. De weersvoorspellingen waren niet bepaald gunstig maar toch gingen zo'n 45 jongens met hun leiders naar de Castenrayse bossen. Het bosspel zowel de "Survival of the fittest" werden met grote inzet afgewerkt. Een onweersbui ertussendoor kon de pret niet drukken. Tijdens de fietstocht terug naar Leunen werd het toch iets beroerder omdat de hele groep wederom een keer verrast werd door een hevige onweersbui. In Leunen aangekomen werd er daarom snel gedoucht en een warme hap naar binnengewerkt. Ondertussen was het weer gaan regenen en het avondspel moest daarom ingekort worden. Na het avondspel volgde nog het kussengevecht dat onderaanmoediging van de hele groep een leuke strijd opleverde. Hierna naar bed onder het wakende oog van enkele ouders. Ook op zondagmorgen leek het te gaan regenen maar ditmaal zette het gelukkig niet door. De F spelers arriveerde rond 10 uur om tesamen met de D en E spelers de spelletjes welke waren uitgezet te gaan spelen. Hier bleek de samenwerking van klein met groot uitstekend te zijn. Al snel werd het 12 uur en dus tijd om te lunchen. Rond half 2 arri veerden de C en B spelers om ook deel te nemen aan de ZESKAMP. Met spanning werd er uitgekeken naar de Zeskamp want het zwembad en de klauterhelling lagen er uitnodigend bij. Helaas vanwege het koude weertype moest ook dit programma iets gewijzigd worden. Als finale moesten minimaal 2 spelers van iedere groep over de ronde evenwichts- balk. De grootste waaghalzen liepen hier zomaar overheen onder groot applaus van het aanwezige publiek, maar verschillende spelers hielden hier een nat pak aan over. Veel later dan gepland kwam er een einde aan dit weekend. Omdat de spullen tijdig moesten worden afgebroken en weggebracht, kon de organisatie geen passende afsluiting geven aan deze middag. Toch denken wij dat dit evenement voor velen erg leuk is geweest.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 13