Nederlandse Vereniging voor Parapsychologie LEZING door Drs. Snel uit Bilthoven. Titel: De Filippijnse paranormale geneeswijze. Samenvatting: Het opereren van mensen door Filippijnse genezers met hun blote handen, heeft sinds het begin van de 60er Jaren in het Westen in de wetenschappelijke belangstelling gestaan. Patiënten worden NIET verdoofd, pijn zelden gevoeld. Ontstekingen van de gemaakte wonden komen niet voor, lidtekens zijn er niet. Spectaculaire genezingen werden gemeld en bevestigd door deskundige waarnemers. Maar er was, en is, ook veel kaf Aan de hand van een aantal behandelingen wordt deze geneeswijze besproken Deze Lezing wordt gehouden in Gastencentrum "De Wieënhof" Leunseweg 20a, Leunen op dinsdag 31 mei a.s. Aanvang 20.00 uur. Kaarten verkrijgbaar aan de zaal vanaf 19.30 uur. De selectiewedstrijd Nederlandse Kampioenschap voor Junioren en Senioren. Voor deelname van de jeugd aan deze selectiewedstrijd zijn belang rijke verbeteringen aangebracht. De indeling is nu als volgt: 1 de 8 en 9 jarigen vissen alleen in federatief verband en de winnaar wordt Kringkampioen. Geen deelname aan het N.K. 2 Deelnemers van 10 tot en met 13 Jaar kunnen na deelname aan de selectiewedstrijd van de Kring, deelnemen aan het Ned.Kampioenschap 3 De groep van 14 tot en met 17 jaar kunnen na deelname aan de selectie Kringwedstrijd deelnemen aan de N.K.wedstrijd én de naselectie van het WereldKamploenschap. De selectiewedstrijden voor de jeugd worden gehouden op de visvijver van GrubbenvorstOok is het mogelijk te oefenen voor de wedstrijd op deze visvijver. Daarvoor kontakt opnemen met René Wijnhoven, Geljsterseweg 20, tel. 04781-1628 te Wanssum. De selectiewedstrijd senioren wordt gehouden op zondag 19 Juni op de Maas te Grubbenvorst. Deelnemers voor de selectiewedstrijd, ook de jeugd, kunnen zich opgeven by Pieter Kuenen, tel. 077-662990 tot 24 mei a.s. Henqelsporfverentging _'t Alvertje", Oostfum

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 14