HARMONIE ST. OATHARINA Dinsdag 8 n JAARVERGADERING om 19.30 uur in het Gemeen schapshuis. Tijdens deze leden-vergadering zal onder meer de video-opname te zien zijn die gemaakt is rond het concoursoptreden van de Harmonie in november en de receptie in december. Welkom zijn ALLE leden, inclusief de leerlingen. Het wordt echter aan de ouders van de leerlingen over gelaten of de leerlingen wel of niet aanwezig zijn. Ter info zij vermeld, dat het best wel eens een'latertje'zou kunnen worden Zaterdag 12 maart: vindt weer de oudljzeraktle plaats in Leunen- Veulen-Heide. Misschien kan eenieder reeds nu bezien of er links of rechts nog wat afdankertjes liggen. Wij zijn er in ieder geval blij mee. Hallo K.P.J-e Kringvolleybaltoernooi Op zondag 21 februari Jl. namen wij deel aan het volleybaltoernooi van de Kring Venray. Na een matige start kwam ons team zeer sterk terug.Aan het einde van dit toernooi wisten we toch beslag te leggen op de 3e prijs Een zeer goede prestatie: PROFICIAT Uitwisseling: Op zaterdag 27 februari, aanstaande zaterdag dus, hebben we onze Uitwisseling, samen met de KPJ Ysselsteyn en Meyel. Deze uitwis seling bevat een zeer boeiende middag en een swingend avondpro gramma. We beginnen het middagprogramma in café Martens te Leunen om kwart voor drie met koffie en .7777 Daarna een video-quiz: op jacht naar de schat en nog veel meer, maar dat zie Je dén wel. We verwachten op deze middag al onze leden zodat het een gezellige boel kan worden. Je mag ook gerust Je vriend of vriendin meenemen I Voor degenen die 'smiddags niet kunnen om 20.30 uur beginnen we de avond met medewerking van de discotheek, kwart véér drie Tot zaterdag Groetjes, j_PietJe_Martens Het Bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 6