19.52.3 OVERLEDEN: Op 16 december 1987 overleed Thei Heidens, Vullings straat 51, in de leeftijd van 75 Jaar. Na een plechtige uitvaartdienst op 19 december legden wij hem te rusten op ons kerkhof. KERKBIJDRAGE 1987: Er zijn er nog velen, die de kerkbijdrage over 1987 nog niet hebben voldaan. Wilt U dit alsnog doen e véér 31 december a.s. Onze dank is groot. Beste parochianen, Alvorens het oude jaar af te sluiten en het Nieuwe te beginnen, vieren wij het feest van Kerstmis. Voor nogal wat mensen is dit een feest van mooie gevoelens onder de kerstboom of bij een romantisch stalletje. Maar is Kerstmis niet méér 7 Voor hen, die geloven is Kerstmis meer dan een mooi versierde boom, meer dan even een pauze in ons anders zo drukke leven. Het kerstverhaal dat we weer horen, is geen mooi ontroerend sprookje dat verder niets te maken heeft met de realiteit van ons dagelijks leven. Het vertelt ons op een eenvoudige manier, dat God het niet bij woorden heeft gelaten, maar dat Zi£i Woord vlees en bloed geworden is in Jezus van Nazaret, een mens die in Zijn liefde voor ons tot het uiterste is gegaan en die ons perspectief gegeven heeft in ons leven. In Hem is Gods goedheid en liefde zichtbaar geworden. Zijn naam is Emmanuel God-met-ons. Dét is de blijde boodschap van Kerstmis, een blijvende bron van hoop en vertrouwen voor ons mensen. Deze boodschap kan alleen verstaan worden door hen, die met geloof willen luisteren en zich openstellen voor het Woord, die niet blijven steken in alleen maar de sfeer rond de dagen van Kerstmis, hoe fijn en belangrijk die ook is. Wij hopen dat het komende Kerstfeest voor U allen een bron zal zijn van blijvende bemoediging en hoop, ook in de dagen né Kerstmis. Want in alle onzekerheden vein het leven, mogen wij geloven in wat we met Kerstmis vieren, het Nieuwe Jaar met vertrouwen tegemoet zien. Daarom Allen een gezegend Kerstfeest en een Voorspoedig Nieuwjaar, ook namens Pater Canislus en het Kerkbestuur. Pastoor P.Ewals.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 5