DORPSRAAD LEUNEN 19.45.6 By deze nodigen vrij u uit voor de openbare Dorpsraadvergadering van a.s. dinsdag 10 november in de kleine zaal van het Gemeen schapshuis. Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1 Opening 2 Eerste rondvraag 3 Notulen vergadering van 13 oktober jl. 4 Ingekomen stukken en mededelingen 5 Verslag diverse afgevaardigden 6 Tweede rondvraag 7 Sluiting. Peter van Berlo, Secretaris. Verslag Dorpsraadvergadering van 13 oktober jl. In deze dorpsraadvergadering kwam hoofdzakelijk naar voren het belang van de vergadering die de dorpsradenoverleg 2 november heeft met de afgevaardigden van de politieke partijen in de Gemeenteraad van Venray. Men zal daar spreken-over de samenwerking tussen het College van B en W en de dorpsraden, -over de stand van zaken betreffende de woning bouw en de bestemmingsplannen in de kerkdorpen, -over de toestand van de wegen, bermen en sloten in het buitengebied, -over het eventueel benoemen van een contactpersoon bij de raadsfrakties. Dan willen wy de mensen uit Leunen nogmaals vragen of er voor de uit breiding van onze eigen dorpsraad zich personen berschikbaar willen stellen. Vanaf de verkiezingen het vorig jaar, zijn er toch te weinig nieuwe leden bijgekomen. Informatie hierover en zich aanmelden kan men bij onze secretaris Dhr.P._van_Berloi Scheiweg_4, Leunen tel. 81127 BOERENBRUILOFT Op zondag 15 november beginnen we weer met de voorbereidingen voor de Boerenbruiloft 1988. Hierbij nodigen we alle belangstellenden uit voor deze vergadering welke gehouden wordt in het Gemeenschapshuis om 11.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 7