't Knölleke CARNAVALSZITTINGEN Zoals reeds eerder bekendgemaakt, zullen de Zittingsavonden van Het Knölleke voortaan plaatshebben in november. Voor dit Jaar zijn de data 20 en ?1 november Helaas zijn door deze vervroeging een aantal van onze Leunse artiesten in tijdnood gekomen en hebben voor dit Jaar van optreden afgezien. Erg jammer natuurlijk, maar volgend Jaar zullen ze ongetwijfeld weer van de party zijn. Ondanks deze handicap is het Zittingscomité er in geslaagd een een gevarieerd programma samen te stellen. Alleszins de moeite van een bezoek waard dus en voor de prys hoeft u het niet te laten! Die is onveranderd 10 gulden per persoon. Wie anders dan 't Knölleke biedt nog een avond vermaak voor één tientje Vergeet daarom niet om op 8 november a.s. tussen 12.00 en 13.00 uur even naar het Gemeenschapsfiüïs~tê~gaan~öm~kaarE3ës të~köpên7 Om ledereen zo veel mogelijk aan zyn trekken te laten komenis besloten maximaal 6 kaartjes per persoon uit te geven Het Zittingscomité LVB LEUNEN A.s. donderdag 12 november om 8 uur byeenkomst met als spreekster deze avond Mevr. Holthuyzen uit Geijsteren. Het onderwerp deze avond is :NARC0SE. We hopen dat vele dames deze avond zullen bywonen. Verder nog uw aandacht voor de discussieavond van de L.L.T.B. op 9 november in de Gelderkoel te Helde, waarvoor éék de echtgenotes én medewerkende kinderen worden uitgenodigd. ,Het thema dat met een inleiding en dia's zal worden toegelicht is s Mijn bedrijf tussen nu en 2000 1 Omdat in het agrarische bedrijf vaak de beslissingen samen genomen worden is het belangrijk om samen over de toekomst na te denken en er samen over te praten. Voor verdere Informatie zie circulaire van de L.L.T.B. en de bro chure in Boer en Tuinder van 30 oktober. Z.ITTINGSCOMITE

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 10