TENNISVERENIGING YSSELSTEYN 19.28.13 KpjvËïilËN Zaterdag 25 Juli organiseert T.V.Ysselsteyn een MIX-TOERNOOI Aan dit toernooi kan door iedereen worden deelgenomen met partner ongeacht of deze wel of geen lid is van onze vereniging. Tijdens dit toernooi hebben wij de tent van het Wielercomité ter beschikking met barbeque en tap, daar ons toernooi daags nd de Wielerronde plaatsvindt. Tijdens dit toernooi en 'savonds is er gelegenheid voor een drankje en een hartig hapje van barbeque, waarbij ook alle mensen uit Leunen en Veulen van harte welkom zijnl Voor het mix-toernooi kan men zich opgeven met partner vóór 15 juli a.a. bij: Mart de Wit telf 04785 - 735 of Jan v Vegchel telf 04785 - 468. A.s. vrijdag 10 juli hebben de afsluiting van dit K.P.J.jaar. We hopen er een gezellige avond van te maken en hebben gedacht om het in country-style te doen. Wij hopen dus dat jullie allemaal in country-kleding komen. De entree is voor K.P.J.leden 15,- en voor niet-leden 20,- Dan kun Je de hele avond voor niets drinken en eten (barbeque). Wij hopen er een gezellige avond van te maken en hopen op een goede opkomst in countrykleren. Het begint om ongeveer half 9. Ook gaan we dinsdag 14 juli weer zwemmen. We vertrekken om half 8 bij het café. Willen degenen die een auto hebben deze meenemen. Het Bestuur. VEULENS STRATENZESKAMP 1987 Spelers opgelet Hebt u gezien - hoe de coach zich voor U inzet - hoe hi) het stuur hanteert - en hoe hij u de spellen Instrueert Is dit alles op en top Dan gaat de beste groep aan kop Dus wilt u bi) deze winnende buurt Dan kimt u bij Lorbaan 6 worden ingehuurd Coach Jan, telf 83712

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 14