SV LEUNEN Programma zaterdag 13 juni: Leunen D1 finale Poliotoernooi Blerick Vc vertrej 9.15 uur. 7 Veteranen Melderslo - Leunen zie opstelling. VJ[{ Sportweekend D en B jeugd op 6 en 7 juni 1987 Als afsluiting van het seizoen 1986/1987 is er wederoireen Sport weekend georganiseerd. Opzet dit Jaar was om voor elk wat wils, iets leuks en sportiefs te brengen. De start op zaterdagmorgen was niet bepaald bemoedigend vanwege het druilerige weertype. Echter de schatzoekers togen vol goede moed richting Castenrayse bossen. Als eerste werd per groep een hut gebouwd welke gemaakt moest worden van dood materiaal. Na de lunch gingen de schatzoekers met volle ijver op zoek naar de goudstaven die ze in veiligheid moesten brengen by de verschil lende banken. Echter de rovers (Jeugdleiders) wisten nog diverse schatzoekers hun goudstaven afhandig te maken. Rode draad, kussenworstelen en penantyschieten werden fraai af gewerkt. Het avondprogramma, ditmaal binnen vanwege het sléchte weer, was heel gezellig en werd rond 11 uur afgesloten. De nachtrust ditmaal met enkele ouders, is redelijk lang geweest, 6 uurtjes I De spellenmorgen op zondag werd onder redelijk weer afgewerkt. Alleen was het jammer dat het zo hard waaide waardoor enkele spellen niet helemaal tot hun recht kwamen. Zondagmiddag liep dit sportweekend weer tot zijn einde met het bekende recordio onder de ogen van de belangstellende ouders. Wij hebben de indruk dat de jongens een leuk en gezellig weekend hebben beleefd. BIJ deze aan allen welke hebben bijgedragen tot het slagen van dit weekend onze hartelijke dank. Vooral ook zij die belangeloos materialen ter beschikking hebben gesteld met name Gemeenschapshuis Leunen, Café P Hartens, Steenhandel M Kusters en Beerkens Banden. De volgende personen en Jeugdleiders willen wij ook met name noemen en bedanken Bas Stoks, Jan Litjens, Leo Janssen, Theo Litjen8, Harrie Nabben, Henk Hartens, Leo Litjens, Harrie Loenen, Christian Janssen en D Moerkerk. De Sportweekend Commissie.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 9