8 Positieve katheehese bevorderen en daarin, de roeping bespreken 9 Jongeren met elkaar in konatkt brengen en samen het geloof doen bespreken en beleven. 10 Blijven vertrouwen dat God de Kerk voldoende roepingen schenkt. Ten aanzien van al deze tien regels staat ons nog veel te doen. Wij mogen niet passief blijven t.o.v. het verschijnsel dat er een vermindering te konstateren is van het aantal van hen, die streven naar het Priesterschap of het religieuse leven. Op de allereerste plaats kunnen we veel doen door te bidden. Het gebed om roepingen tot het Priesterschap en het Godtoegewijde leven is een plicht voor ons allen en voor altijd. Het gebed is en blijft onze kracht. Daarom geven wij U hier de tekst van een GEBED OM ROEPINGEN, in de hoop, dat U die dit leest, het ook werkelijk bidt. "Heer Jezus, de komst van Uw Rijk hebt U toevertrouwd aan mensen. Wij danken U voor dat grenzenloze vertrouwen, maar laat ons niet over aan onszelf alleen. U weet hoezeer wij nood hebben aan mensen, die ons in Uw Geest voorgaan; die Uw woord spreken, Uw brood breken. Om werklieden in Uw wijngaard bidden wij en ook voor onszelf, dat wij in onze christelijke gemeenschappen opnieuw dat klimaat helpen scheppen, waar jonge mensen bemoediging vinden om hun leven te wagen aan U en Uw Rijk. Heer, wees Zelf hun kracht en hun vertrouwen om eenvoudig, dienstbaar en trouw te zijn, mensen naar Uw hart, die onder ons waarachtig geloof, hoop en liefde voorleven, zodat wij vol vreugde ervaren hoezeer U onze Verlosser bent voor alle tijden en eeuwigheid Pastoor P.Ewals. •AMESKOOR LEUNEN Zaterdag 16 mei zingen we de H.Mis bi) gelegenheid van het huwelijk van Dijck-Verbruggen om 13.30 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 4