STRAATSPELEN IN LEUNEN Op zaterdag 16 mei a.8. organiseert de Eerste Wijkvereniging Leunen haar jaarlijkse Straatspelen in de Van Megenstraat. Kinderen uit Leunen (tot en met groep 7 van de Basisschool)ook NIET-leden van de E.W.L., kunnen hieraan deelnemen. Niet-leden betalen 2,50 entree (inclusief 1 beker limonade en 1 pannekoek). Een tweede beker limonade of pannekoek kost 0,25 Aan de spelletjes zijn GEEN prijzen verbonden. Deze middag duurt van 14.00 tot 16.00 uur. Wij zouden graag zien dat kleinere kinderen onder begeleiding meedoen. Bij slecht weer wijken we uit naar het Gemeenschapshuis. Bestuur Eerste Wijkvereniging Leunen. LVB LEUNEN Dinsdag 19 mei houden we ons jaarlijks uitstapje. Dit jaar gaat de reis naar Brussel. In de ochtend bezichtigen we daar de Koninklijke Tuinen. Na de lunch maken we een rondrit met een gids door Brusselmet aansluitend een bezoek aan een kleding en kantmuseum. Op de terugreis stoppen we nog in Maasbree voor een heerlijk diner. Onkosten inclusief diner en lunch 55,— te betalen bij opgave. Vertrek 8 uur; thuiskomst 10 uur. Opgave op 9 mei bij Annet Litjens, telf 87038 Denk aan Belgische Francs_^ Deze week komt weer de ledenkrant van de L.V.B. bi) u in de bus. Neem even de tijd deze door te lezen; het is de moeite best waard! Willen de dames die ieder jaar collecteren voor het Astmafonds ook dit jaar wéér helpen We willen dit doen op woensdagavond 13 mei tussen 6 uur en 8 uur. Kunt u niet, zorg dan voor een vervangster en bel even naar Gonny Fleurkens, telf 82214» De zakjes en de bus kunt u afhalen op maandag 11 mei tussen 13.00 en 13.30 uur bij het Gemeenschapshuis. Namens het Astmafonds alvast bedankt I

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 10