De dorpsraad had graag deze grond willen bleven reserveren voor een te bouwen gymnastiekzaal. Er werd dan ook negatief geadviseerd, doch dit bleek achteraf reeds te laat. Een droevige zaak, die de Gemeente lijke en Provinciale pers haalde. 4) VERKIEZINGEN Op 15-16 november lag het in de bedoeling nieuwe dorpsraadverkiezingen te houden. Naar aanleiding daarvan werden diverse malen in de Ruuper oproepen geplaatst om zich als kandidaat op te geven met als resultaat één nieuw lid. Van de zlttenden leden bleven er 8 over, plus het nieuwe lid. P. van Berlo, zodat het niet nodig bleek voor 9 leden verkiezingen te houden. De aftredende leden zijn Dhr. P.Philipsen en Dhr. B van Hees. De taakverdeling binnen de dorpsraad wordt nu: Dhr. J Reintjes voorzitter Dhr. H Heidens afgevaardigde dorpenoverleg Mevr.M.Ruyten eveneens afgevaardigde dorpenoverleg (tot 1 april 1987 secretaresse) Dhr. P van Berlovanaf 1 april secretaris Mevr. P Leyendeckers penningmeester en notuliste Mevr. D van Oschlid Mevr. L van Bavellid Dhr. T van Dijklid Dhr. M Houbenlid Dhr. J Reintjes, Gussenstraat, adviseur. 5) WONINGBOUW In december werd door de Gemeente gevraagd by de bevolking van Leunen te peilen aan hoeveel premie fl, huur en bejaardenwoningen behoefte was. Na een oproep in de Ruuper kwamen er by Mevr. Ruyten 25 reacties binnen te weten 13 voor premie A woningen 7 voor bejaardenwoningen 5 voor huurwoningen. Met deze gegevens gingen wy naar de woningbouwvereniging om een en ander te verifiëren. In een gesprek met Wethouder Willems hleraangaande tydens het dorpen overleg bleek, dat er 170 woningen te verdelen zijn.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 12