KINDERKLEDING EN SPEELGOEDBEURS Onze Peuterspeelzaal organiseert wederom een Kinderkleding en speelgoedbeurs en wel op zaterdag 21 maart a.s. U heeft nu nog volop de gelegenheid om thuis eens rustig rond te kijken of u nog mooie kleren heeft die voor uw kind niet meer ge schikt zijn en te mooi nog om weg te gooien. 0 kunt schone, hele zomerkleding inleveren van maat 80 t/m 169. Misschien is uw kind uitgekeken op zijn eigen speelgoed. De Kinderkleding en speelgoedbeurs is dan een mooie gelegenheid om het eigen speelgoed te verkopen en tijdens de beurs 'nieuw' speelgoed terug te kopen. Immers 70% van de opbrengst is voor I! en 30 is voor de Peuterspeelzaal. Nadere mededelingen omtrent inleveren e.d. kunt u de komende weken weer in de Ruuper lezen. Met vriendelijke groeten, Leidsters en bestuur Peuterspeelzaal 't Ukkenest Leunen. ONDERLINGE PAARDENVERZEKERING De Algemene Jaarvergadering wordt gehouden op donderdag 5 maart 1987 in de Gelderkoel te Heide. Aanvang half 9. INGEZONDEN Jeugdleiders, gaan jullie de Carnaval in Leunen bederven Of wie stemt er voor de Jeugdvorst Als de Jeugdraad had moeten stemmen was het toch wel een knölleke geworden. Er zijn in Leunen zoveel Jongens die erom staan te springen. Het is toch geen gezicht als je Prins Rob II ziet staan tussen twee Hedsbuulen, dan vraag je je toch wel af waar zijn de leiders voor, zien die zoiets niet 7 7 7 Of is 't een familiekransje dat dezelfde vooraan staan 7 De jeugd was er toch op tegen dat 't gén knölleke was I Willen jullie wat knëllekes in de zaal krijgen dan zullen Jullie de ogen toch wel open moeten doen Knëllinnekes

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 9