19.7.3 Mensen, probeer vandaag te leven, blij te zijn, gelukkig te zijn want wat schiet je op met al dat getob. En probeer ook eens te bidden, stil thuis, in een kerk of waar Je ook bent. Durf je toe te vertrouwen aan Hem, die jou als een Vader in Zijn hand vasthoudt. Bedenk, dat Je gemaakt bent om 'mens' te zijn. Je bent geschapen voor het licht, voor de vreugde, om te lachen en te zingen, om te leven in liefde en voor het geluk van je medemens. Je bent geschapen naar het beeld van God, die liefde is, met handen om te geven, een hart om lief te hebben en twee armen juist lang genoeg om een ander te omhelzen. Pastoor P.Ewals. DAMESKOORLEUNEN Maandag 16 februari Jaarvergadëring in café Hartens om 20.00 uur. DE RUUPER De Ruuper heeft als hoofddoel te fungeren als mededelingenblad van en voor verenigingen en organisaties in Leunen en Veulen. Om deze doelstelling te bereiken is een bescheiden bijdrage van ƒ10,- per jaar voldoende om een wekelijkse uitgave te verzorgen en te bezorgen. Het merendeel van onze lezers betaalt dit bedrag per bank via automatische afschrijving. Voor het Veulen is dit bijna afgerond. In Leunen hebben een aantal lezers afgelopen najaar toegezegd dit ook in orde te maken met hun bank middels een uitgereikt volmacht-formulier. Helaas is een vrij groot aantal nog niet ingeleverd vandaar een vriendelijk verzoek Stol_dit_weekend_nog orde op zaken. Het voorkomt ons veel schrijf- en loopwerk. Ons Banknummer is 1281. 03086 Bij voorbaat dank.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 4