18.51.1 Of staan we toch open voor het onverwachte, voor 'Iets anders' dat Inbreekt ln de gewone gang van ons daagse doen Zoals bij Jozef, die-getuige het evangelie van de Ie zondag van de Advent- zijn zaakjes goed op orde meende te hebben. Jozef reageert ln alle eerlijkheid als hy merkt dat Maria in verwachting is. Echter op een moment, waarop hy ontvankelijk is voor het nieuwe ziet hy in, dat God iets heel anders bedoelt. Hy kiest zich een mens uit onder de mensen. God wil met mensen zijn en wil ons geluk. In een lange geschiedenis die tot vandaag doorduurt, roept God mensen op, legt Hy Zijn hand op hen, kiest Hy hen uit. zyn geest wekt en ver wekt in de iyn der geslachten een Zoon van David, een man ln een koninklijk geslacht, een mens in Gods geschledenld, in wie Hy met ons is. Verwaehten wy ook vandaag nog een Zoon van David, die een omkeer in de loop van de geschiedenis kan brengen Kijken wy ook vandaag nog uit naar een man Gods die getuigt van een rijk van vrede? Kerstmis de wereld moet weten dat de redder, de verlosser is geboren I Kerstmis de beloften zijn vervuld, het is een feit, dat de vrede zelf onder ons is gekomen; niemand hoeft meer te leven zonder hoop, de Zoon van God is zelf mens geworden 1 Met Kerstmis berdenken we niet alleen het feit van eeuwenlang geleden. Heen, wat toen in Bethlehem gebeurde, heeft betekenis tot op de dag van vandaag nu maakt God Zyn beloften waar, nu woont Zijn Zoon in ons midden. Hy zegt ons vrede aan, Hy nodigt óns uit om met Hem vrede waar te maken, ieder te beginnen vanuit zijn eigen levenssituatie. Wy wensen u allen een vredig en zalig kerstmis toe. Pastoor P.Ewals DAMESKOOR LEUNEN We zingen; Maandag 22 december de Kerstviering van de Bejaarden in café Martens om 11.00 uur. Dinsdag 23 december Boeteviering om 19.30 uur, daarna repetitie in de kerk. Woensdag 21 december de Nachtmis om 22.30 uur. Donderdag25 december, 1e Kerstdag om 11.15 uur (in uniform).

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 6