^jïStly-1 H,LL0K'p'J'*r" CARNAVALSVERENIGING KN0LLE8CE JAr Knöllekes en knöllinnekes, Nu het weer elf november is geweest, gonst het in Limburg overal'^ van de Vastenavond. Hier en daar zijn dan ook al verschillende bals achter de rug en in ons Knollenland hebben we ook niet stil gezeten en hebben het programma voor het komende jaar dan ook weer voor elkaar - We beginnen op 4 januari met onze LIEDüESMÏDDAG Er zijn er al enkele binnen en de rest is nog onderweg en nu maar raden wie het Vastenavondliedje op de plankeh brengt dat de komende Carnaval in ons Knollenland zal word-sn gezongen.. En dit is niet het enigste dat op die dag te gebeuren balt want op die dag komt ook het BOERENBRUIDSPAAR op de planken dat op Carnavals dinsdag in de onecht zal worden verbonden. De mensen van ons Knollenrijk willen dat dan ook allemaal zien en ik zou zeggen kom ook maar eens kijken want het is de moeite- waard 1 Verder wou ik vragen of er niet enkele jongelui zijn die de RAAD VAN ELF willen komen versterken om de feestvreugde van het Knollenrijk hoog te houden. Ik weet zeker dat er hier in ons Leunse land er nog wel zijn die dat willen doen en die met ons mee willen trekken en zorgen dat de Carnaval voor de gemeenschap zal slagen. Als er liefhebbers zijn, kom dan eens buurten in de Boodenstraat nr.14 of_bel_even_nummer_87026^ Dan komt de rest vanzelf In orde en u bent volop in beweging voor de Leunse gemeenschap. Dat moet toch ook een grote genoegdoening zijn, prakkezeer niet te lang en kom even langs II Vorst, Jan Martens. Vrijdag 19 december houden we onze Algemene 1 Na afloop van de vergadering gaan we, met z'n allen in gezellige kerstsfeer GOURMETTEN. Aan deze avond zijn voor Jullie ZU kosten verbonden het is dus geheel gratis! Voor vriend of vriendin vragen we een bijdrage van 10,00. We verwachten een zéér grote opkomst, maar ten behoeve van de organisatie moet je Je wel even telefonisch opgeven bij Marie Louise telf. 82683 v<S6r dinsdag 9 december a.s. De aanvang van de avond die wordt gehouden bij Marie Louise, Teeuwen- hofweg 18, begint om 19.30 uur. Tot ziens Groetjes, Het Bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 8