HARMONIE ST. CATHARINA GESLAAGD AAN DE MUZIEKSCHOOL -C diploma Patricia Onstein, Harriet Janssen, Susan van Daal, Ingrid vd Aker, Erna Peeters, Annemie Loenen en Tom Lemmens. Petra Drabbels, Chantal Janssen, Evelyn van Bree, Suzan Vogelsangs, Arni v Vegchel en Jolanda v Vegohel. Siem Lemmens (met lof) en Jacaueline Fleurkens -D diploma Henriitte van Osch. Muziekonderwijs op de muziekschool: De vorige week hebt u reeds via deze weg kunnen lezen dat het muziek onderwijs voor de harmonie-instrumenten via de harmonie goedkoper is dan rechtstreeks via de muziekschool. Voor de jeugd in het bezit van het I.V.M.diploma staat nu de keuze open terzake van een instrument. Waarom niet via de harmonie Het grote voordeel is dat Je straks in de groep kunt mlsiceren en dus niet op de solotoer hoeft. Met name dat laatste is vaak de reden dat kinderen stoppen met musiceren Toch zonde van de tijd en u zit met de brokken, nu het dure instrument nodeloos ergens staat of ligt. Enige dagen geleden werden op de Basisschool stencils uitgedeeld met informatie over muziekonderwijs en lidmaatschap van onze vereniging. De tijd dringt u, dus bel meteen met Slem Lemmens, telefoon 86M0. Zaterdag 6 december Drijfjacht door de jagersvereniging. Al wat deze drijfjacht opbrengt wordt volgens de jarenlange traditie door de Jagers aan de Harmonie geschon ken. Zaterdag 13 december: Kerst3terrenaktle. Zoals ieder jaar kunt u ons ook nu weer verwachten. Mocht u van plan zijn eerstdaags een kerstster aan te schaffen, wacht dan maar tot 13 december want dan krijgt u hem zelfs thuisgebracht. Jubileum Bert ReintjesTijdens de afgelopen vrijdag gehouden Cecilla- avond werd Bert Reintjes uit Leunen gehuldigd in verband met zijn 25-Jarig lidmaatschap bij onze vereniging. Hiervoor kreeg hij de oorkonde en het zilveren bondsinsigne.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 5