BOERENBRUILOFT ".«.9 De taken van de Boerenbruiloft zijn weer verdeeld. Daarvoor was er vergadering by Wilma Manders, die nu op de Laag- riebroekseweg 7 woont. 1 januari 1987 zal de bruid en bruidegom bekend gemaakt worden I De Handboogschutterij zal gevraagd worden om dit 'verlovingsfeest' in elkaar te zetten. Hoe het precies allemaal zal gaan gebeuren, hoort u op de Algemene Vergadering die op zondagmorgen 9 november in het Gemeenschapshuis zal plaastvinden om 11.00 uur. Daar komen niet alleen de mensen die er rechtstreeks mee te maken hebben, maar ook alle belangstellenden zijn van harte welkom Hoe meer zielen, hoe meer vreugd geldt ook hier, want hoe uitgebreider de kring is, waar we de organisatie mee bepraten, des te zekerder zijn we, dat we de mening van het volk van Leunen horen. He kunnen ons voorstllen dat menig jongen of meisje thuis zit te popelen van verlangen om gevraagd te worden. Helaas, hoe velen van deze popelenden blijven altijd popelen omdat het zoekende oog van de wervers niet op hen is gevallen. In het leven is het vaak zo, dat de brutalen altijd vooraan staan en de bescheidenen op de achtergrond blijven. wy menen nu een vorm gevonden te hebben, dat ook deze bescheidenen aan bod kunnen komen. De Jongen of meisje dat graag bruidegom of bruid zou willen worden, kan dat kenbaar maken door een eenvoudig briefje te schrijven aan Wilma Manders met naam en adres natuurlijk. Ieder kan dat persoonlijk doen, men hoeft dus niet als paar in te niemana, wie zien aangemeiu neuuen. de wervers te brengen, dat deze niet meisjes, vooruit met de geit Je verlegenheid 1 TE KOOP Timmermans, Pastoor Strijkerstraat 7, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 10