U Klim HEK HELPEn J- rationale kollekte geestelijk sehtmriioiptEn J *4* giro I! 22 222,«.,„utretht.bank 707070333»»» J? Onrust rond geestelijk gehandicapten. 'Verdergaande overheidsbesnoeiïngen in de zwakzinnigenzorg'. Deze en soortgelijke geluiden veroorzaken grote onrust. Onrust bij de ouders van geestelijk gehandicapten en bij allen, die zich zo met hart en ziel aan de zorg voor geestelijk gehandicapten wijden. De Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten, die dit Jaar van 6 tot 12 oktober wordt gehouden, zal nooit in staat zijn, al die bressen, die nu in de zwakzinnigenzorg worden geslagen, op te vullen. Maar des te dringender is het beroep op de publieke offervaardigheid om de Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten ruimschoots van middelen te voorzien om de schade, toegebracht door die overheids besnoeiïngen zoveel mogelijk te beperken. Het gaat o.a. om dagopvang voor geestelijk gehandicapten die nergens anders terecht kunnen. Het gaat om vromlngswerk, onderricht en vrije tijdsbesteding voor geestelijk gehandicapten en om voorlichting aan de ouders en verzorgers. Het gaat om vermindering van angst en zorg om geestelijk gehandicapten én. om hen een blijder en waardevoller leven te geven. De organisatoren van de Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten zijn iedereen dankbaar die zowel in persoon als in financieel opzicht de kollekte tot een succes willen maken. In persoon: Meewerken aan de kollekte. Het Bureau N.K.G.G., Postbus 8000, 3505 RA Utrecht, telefoon 030-912100 giro 11.22.22.2 zal heel graag iets van U horen L.V.B.Veulen: Willen de collectrlces van de Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten de zakjes ophalen. Inleveren s.v.p, voor 13 oktober bij Mien Spreeuwenberg. TE KOOP Voederbleten en knolselderij. Joop Nabuurs, Jaegerhofweg 11, Veulen Telf. 81135

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 13