PEUTERSPEELZAAL *T UKKENEST 18.32.5 COLLECTE - COLLECTE - COLLECTE - De Peuterspeelzaal 't Ukkenest gaat VERHUIZEN I I We gaan uit de kelder van de voormalige Kleuterschool en betrekken een gedeelte van de ruimten boven. Het kost uiteraard geld om de peuters een veilig en verantwoord onderkomen te geven. We hopen dat alle inwoners van Leunen bereid zijn om veel te geven want met de subsidie voor de peuterspeelzalen is het droevig gesteld! Op maandag 18 augustus en dinsdag 19 augustus komen de leidsters en bestüürsïê3ën~by~ü~aan de dëürT De leidsters en bestuursleden krijgen nog bericht in welke straten zij gaan collecteren en tevens ontvangen zij nog een collectebus. Namens de peuters en toekomstige peuters van de Peuterspeelzaal 't Ukkenest alvast bedankt voor uw gulle bijdrage. We hebben het geld hard nodig I I Hengelsportvereniging 1 Alvertje1', Oostrum Bij de vorige week in Wenen gehouden Jeugdkampioenschappen is Rob Wijnhoven uit Wanssum individueel 15e geworden. Dat is een groot succes voor Rob Het Nederlands Jeugdkorps is 3e geworden De Nederlandse Jeugd- vissers hebben daar gedemonstreerd dat zij internationaal tot de beste van Europa behoren I Dinsdag 12 augustus en donderdag 14 augustus zijn de Jeugd-Koning- wedstrijden van 't Alvertje in de visvijver 't WanssumsVen' in Oostrum. De bijeenkomst is om 17.30 uur aan de visvijver en er wordt gevist van 18.00-19.30 uur. Alle jeugdleden van 't Alvertje mogen hieraan meedoen en iedereen krijgt een prijs! Zaterdag 9 augustus is de 1e wedstrijd van het Herfstkoning-vissen van de korte hengels. De bijeenkomst is om 7.00 uur bij het kruis aan de Maas in Geijsteren. Er wordt gevist van 8.00-11.00 uur. Zondag 10 augustus is de Ie wedstrijd van het bootvissen. wy moeten de leden-visbootbezitters er nog eens attent op maken dat zy de slagboom aan de ingang naar het haventje beslist MOETEN SLUITEN! Zaterdag 9 augustus is er een nationale wedstrijd van Venray. Voor deze wedstrijd opgeven by René Wijnhoven te Wanssum, tel.04781-1628 tot a.s. donderdagavond 20.00 uur. De rommel rond de overstortvyver Het Brükske is opgeruimd! Zorg nu dat deze vyver net zo netjes biyft als de visvyvers in Merselo en 't Wanssuros Ven in Oostrum.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 6