DORPSFEEST VEULEN Afgelopen zondag heeft het jaarlijkse feest de Veulense mensen gezellig sportief bij elkaar gebracht. Evenals de voorgaande Jaren was het weer uitstekend. 'Smorgens, de druk bezochte Hoogmis sprak de mensen wel aan. Deze werd opgeluisterd door de Harmonie en het Veulens zangkoor beide een waar genoegen om te horen en te zien. Hierbij onze hartelijke dank aan de Rector voor deze goed verzorgde Hoogmis. Na de Hoogmis gaf de Harmonie Leune-Veulen-Heide een koffieconcert. Onder het genot van een lekker kopje koffie, konden de mensen hiervan genieten. Het middagprogramma begon om 13.30 uur met fietsbehendigheldswedstrijden voor de jeugd. De openingsronde werd gemaakt door Bas Relntjes met zi£i zijspan. Als bakkenist had hij Piet v Meyel, beiden waren goed voor een Ie plaats in het zijspanklassement Voor elke leeftijdsgroep kwam er een winnaar. Voor de 5-Jarigen: een gedeelte 1e plaats voor Els Claessens en Karin Jeuken. De 6-Jarigen ook een gedeelde Ie plaats voor ïvon Emonts en Wendy Knapen, de 7-Jarigen als winnaar René Relntjes, 8-Jarigen Petra Hagens. 10-Jarigen: Roy Bexkens, 11-jarigen: Barry Spreeuwen- berg en by de 12-jarigen: Jule Geelen. Iedere deelnemer kreeg een trofee in de vorm van een standaartje. Na het fietsen werd gestart met de Straten-zeskamp. Onder grote publieke belangstelling werd spel voor spel met tussen loop van de rode draad, afgewerkt. Mede door een wat oudere speler werd het zeephelling-spel een waar genot voor het publiek. Het was een spannende eindstrijd om de Ie plaats tussen de Eykenhofweg en Brugpas/Vlies. Uiteindelijke werd de Brugpas/Vlies winnaar met één punt voorsprong op de Eykenhofweg. De 3e plaats was voor de Lorbaan en een goede 4e was voor de Veulenseweg. Zeer sportief verliep ook het touwtrekken. Hlerby was het weer de ploeg van Toon Jacobs die alles baas kon l 'sAvonds was het gezellig feest in de tent met barbeque en met muziek van DIE FRÖHUCHE RÜBENSAMMLER. Al met al kunnen wy terugzien op een geslaagd feest. Daarom willen wy hierby iedereen bedanken die meegeholpen hebben, dit fe.st t. doen .legen. r„3tcomltg.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 16