lö.^; In de löop der jaren hebben Overheids- en andere instellingen tientallen publikaties uitgegeven over dit onderwerp. In feite is er zoveel materiaal bechikbaar dat het soms moeilijk is om in de veelheid van folders en brochures de uitgave te vinden die antwoord geeft op een concrete vraag. De Jongerenwijzer vergemakkelijkt het zoeken door een omslag afbeelding en een korte omschrijving te geven van de inhoud van meer dan vijftig van dit soort publikaties en door te vermelden waar en eventueel tegen welke prijs de betreffende uitgave ver krijgbaar is. Een geactualiseerde editie van de JongerenwiJzer is GRATIS verkrijgbaar op onze bank. Ook jongeren die de komende tijd op eigen gelegenheid naar het Buitenland gaan, zijn bij de bank aan het goede adres. Natuurlijk kunnen ze er een reis boeken, een reisverzekering afsluiten en geld wisselen, maar ik doel hier met name op de 'Infogids Buiten land', die by ons tegen gereduceerd tarief te koop is. Dit boek van het Bureau Internationale Jongeren Kontakten omvat meer dan 200 pagina's nuttige informatie over vakantie, vakantie werk en studie buiten onze langdsgrenzen. De Rabobankadviseur. BOERENBOND LEUNEN-VEULEN-HEIDE m - Tuinbenodigdheden en gereedschap - Mengvoeders en kunstmest - Groente- en bloemzaden - Honden, katten en vogelvoeders - Pootaardappelen (klein verpakking) - Potgrond, tuinturf en koemest - Alle soorten verzekeringen Boerenbond, Apollonlastraat 5. Leunen Tel. 81A95 v. J

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 7