Astma Rabobank G3 18.21.3 Voor zieken en gezonden is de spontane hulpvaardigheid en de hartelijke communicatie 'n onvergetelijke ervaring. Al deze elenmenten maken een echte bedevaart tot een intens pastoraal gebeuren. Onze zorg betreft juist de bevordering en uitbloei van deze bedevaarten. De bisschoppen en vele priesters gaan graag met hen mee en ervarerr daarby zelf de versterking van hun geloof. De honderden vrijwilligers die - dikwyis op eigen kosten - de zieken en gehandicapten tydens de reis en in Lourdes helpen zijn een zegen voor allen. Noch het pastorale team van Lourdes, noch de reisorganisaties kunnen aan de mensen die buiten zo'n bedevaart om naar Lourdes reizen, de pastorale zorg geven die zij verwachten. De zieken hebben de gezonden nodig om te kunnen gaan. Maar de gezonden ontdekken de troost van Lourdes op byzondere wyze door de ogen van de zieken. De bedevaart biyft hiervoor de meest geëigende vorm. wy menen dat het goed is, u hierover eens te schrijven, in de hoop dat u deze gedachten uitdraagt in uw contacten met zieken, bejaarden en gehandicapten, maar ook by gezonde mensen die erover denken om naar Lourdes te gaan, en by jongeren die zich met grote bereidwilligheid willen inzetten voor hun medemensen. Vooral de jongeren stimuleren wy hiertoe. Wy hopen dat de boodschap van Lourdes ook in onze tijd zal biyven klinken tot heil van zieken en gezonden. Adrianus Kardinaal Simonis. AAN ALLE INWONERS VAN LEUNEN De collecte ten behoeve van het Astmafonds heeft opgebracht het mooie bedrag van ƒ1286,75. Namens het Astmafonds en uw zieke medemens zeggen wy alle gulle gevers héél, héél harteiyk dank De dames die spontaan hielpen ook hartelijk dank. L.V.B. Leunen, Tydens de kermisdagen is ons kantoor op maandag_26_mei_en_dinsdag_21_mei_trèi_de middag GESLOTEN. Rabobank. Alblonstraat 30a. Leunen Tel. 82121

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 4