LEUNEN 7 IS KAMPIOEN I 18.21.16 Doel: Jos Smits achter: Frank Janssen, Peter WeljaGerard Heidens, Jos Keijsers en Jos Drabbels midden: Ton Smets, Harris v Eist, Piet Keysers en André v Osch voor Albert Fleurkens, Theo Willemssen en Jos Ermens invallers: Mat Meijers en Tonny Theunis leider: Toon Jenniskens, grensrechter Christian Janssen. Donderdagavond 15 mei 20.20 uur klonk op Sportpark "Erica" te Horst- America het verlossende fluitsignaal van scheidsrechter Piet Hanen uit Venray. Leunen 7 is KAMPIOEN II Na een zenuwslopende wedstrijd (vooral voor het publiek) behaalde Leunen 7 een felbevochten 2-1 overwinning op ïsselsteyn 5. Leunen 7 was na de winterstop aan een opvallende opmars begonnen. Vanuit een plaats in de middenmoot slopen de spelers van leider Toon Jenniskens naar de top, door steeds ongeslagen te blijven. Zo eindigde Leunen gelijk met ïsselsyen 5, waarvan vóór de winterstop 2x werd verloren. ïsselsteyn leek daarom ook licht favoriet in deze beslissings wedstrijd. De spelers van Leunen dachten daar ech.ter heel anders over. Want binnen 10 minuten scoorden zij al 1-0 Albert Fleurkens was buiten het strafschopgebied neergelegd. De vrije trap van Gerard Heidens werd half gemist door de ïsselsteynse keeper; de bal kwam by Jos Ermens die met zyn linkervoet schitterend uithaalde en over de ïsselsteynse verdediging verdween de bal in de kruising 1-0. Hierna speelde zich voor het talryke publiek een zeer spannende stryd af. Beide teams deden weinig voor elkaar onder en toonden een grote inzet. Op het einde van de eerste helft vergrootte Leunen de voorsprong Een corner van André v Osch aan de rechterkant werd door Albert Fleur kens prima raak gekopt 2-0 ïsselsteyn kreeg ook goede kansen maar had weinig geluk, de paal moest zelfs een keer redding brengen. Na de rust deed ïsselsteyn er nog een schepje bovenop. Leunen 7 moest alle zeilen byzetten om een tegentreffer te voorkomen. Ruim een kwar tier voor tijd scoorde ïsselsteyn dan toch de verdiende tegentreffer: 2-1. De tegenstander merkte dat er nog meer inzat, maar het Leunse middenveld onder leiding van de zeer sterk spelende aanvoerder Piet Keysers bleef prima party geven. Voor het doel van keeper Jos Smits speelden zich vele hachelijke momenten af, maar de Leunse verdediging bleef overeind. Vlak voor tijd, uit een snelle counter trof Albert Fleurkens nog de paal. De laatste minuten kropen voorby. Eindeiyk kwam het verlossende eindsignaal. De spelers vielen doodvermoeid maar dolbiy by elkaar in de armen Leunen 7 was KAMPIOEN I

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 17