i) IX VJ HANDBOOGSCHUTTERIJ Uitslag Jubileumconcours Mlerlo: 1e zestal 1361 punten, 2e zestal 1187 punten, Rest schutters met 686 punten. Uitslag Jubileumconcours St Anna Venray: Ie zestal 1365 punten, 2e zestal 1207 punten, Rest 3 schutters met 487 punten. Selectie Regionale Kampioenschappen. Het 1e zestal heeft zich geklasseerd voor de Regionale Korpskampioen schappen in de klasse ERE, die op zondag 1 juni in Sittard worden verschoten Het 2e zestal komt op dezelfde dag uit in de A klasse in Eysden. Het 4e zestal is reserve voor de Kampioenschappen in de klasse C op zaterdag 31 mei in Sittard. De volgende schutters hebben zich geklasseerd voor de Persoonlijke Kampioenschappendie op 7 en 8 juni in Beek en Geverik worden verschoten G.Koonings, P.Martens, W.van Osch, T.Bouten, P.Koonings, A.Hermans, Theo v Kempen, B.Achten, E.Achten, R.Koonings, Petra Martens en Jan v Osch. Als reserve hebben zich geplaatst F. Hoebers, R.Loenen, A.Martens en P.Stoks. Wie waar en wanneer moet schieten is te zien op het prikbord op "den doel". De wedstrijden gaan over 50 pijlen en beginnen om 11.00 uur, melden om 10.00 uur. Diegenen die geklasseerd zijn maar NIET kunnen deelnemen moeten zich afmelden uiterlijk 48 uur vóór de wedstrijd, afhankelijk daar van worden de reserves opgeroepen. GEVRAAGD Aspergessorteerdersisterssmiddags Tevens gevraagd: Augurkensorteerderssters voor het gehele seizoen (t/m half september) voor 2 3 namiddagen in de week. Tulnbouwverenlglng Leunen. Veulenseweg 4, Tel.82082

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 11