18.13.2 AKOLYTHEN: Paaszaterdag 19.00 Barry Willems en Robert Holtackers Paaszondag 8.30 John vd Aker en Sander Peetere Hgm 10.00 Geert Thljssen, Mark en Johan Hermans 11.15 Martin en Tonny Heesen 2e PaaBdag 10.00 Geert Thljssen, Mark en Johan Hermans 11.15 Martin en Tonny Heesen MISDIENAARS: di t/m vr Barry Willems en Robert Holtackers LECTOREN: Paaszaterdag 19.00 geen Paaszondag 8.30 Mevr van Bavel 11.15 Mej G Reintjes 2e Paasdag 8.30 geen 11.15 J Reintjes HUWELIJKSAFKGer Smedts uit Sevenum en Bernadette van Gisteren uit onze parochie (2e roep) Vastenaktle: Tot en met het weekend 5/6 april kan men nog het vastenoffer deponeren in de offerkisten achter in de kerk. Help met uw gift de Vastenaktie helpen! PASEN OVERLEVEN, OPSTAAN "God Ik spreek Uw naam uit. Hoe durf ik. Want mijn hoofd zit vol twijfel en mijn hart vol ongeloof. Ik zou graag willen opstaan uit die dichte mist van twijfel. Ik zou graag die koude winter van mijn doodsgedachten willen laten uitlopen op die nieuwe Lente. Dat nieuwe leven! U hebt gezegd GD mens sta op, en Uw zoon kwam uit het graf en de dood werd verslagen. Overal was er licht. Maar ik loop nog in de duisternis. Geef mij ook die Geest van Jezus, leer mij weer de hoop te herwinnen geef mjj een lied in hart en mond om met vogels en bloemen te zingen het Groot Nieuws van Uw en mijn leven. Ik wil niet zinloos leven en liefhebben. II wil niet uitmonden op een zee van dood. Leer mij op te staan en naar U te gaan. Open mijn oren voor een nieuw geluid en verjaag alle boze dromen in mij. Zoals een engel uit de hemel de grafsteen wegrolde en Jezus, de Levende, liet gaan, zo wentel de steen van twijfel en ongeloof af van mijn levensgraf En roep mij tot leven, tot eeuwig leven!"

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 3