HARMONIE ST. CATHARINA JAARVERGADERINGi Tijdens de Jaarvergaaering d.d. 11-3-1986 werden na het bereikt hebben van de 16-jarige leeftijd de volgende perso nen tot lid van de vereniging gekozen Aart vd Aker, Mart Heesen, Wilbert Heidens, Wilma van Kempen, Henriëtte van Osch, Arnl van Vegchel en ïvonne Weijs. De aftredende bestuursleden Leo van Dijk, Wim Holtermans en Him van Osoh werden met algemene stemmen herkozen. Sollstenconcours drumband te Ottersum: Afgelopen zondag werden door de solisten de volgende resultaten geboekt.: Ereafdeling Twan Jacobs 1e prijs met promotie 511 pnt. 2e divisie: Arno Gerrits 1e prijs 48 pnt. 3e afdeling: Rudy Jenniskens 1e prijs 491 pnt. Jeugdafdeling: Mark Hermans Mario Holtackers 1e 1e prijs prijs 49 49 m. "„O Rudy Kuenen Mart Heesen prijs 491 pnt. trio: Eric Theunissen Tonny Heesen Ie prijs 48 pnt. Jongelui en instructeur, voorwaa ïn prachtig resultaatPROFICIAT! Voorronde N.C.R.V.trofee; Afgelopen vrijdag nam de Blaaskapel deel aan de voorronde te Treebeek. Er was alom positief commentaar. Van 4 voorrondes komen in totaal slechts 2 finale-plaatsen. Dus een kleine kans voor de finale; de uitslag komt in de loop van de volgende week. Vrjjdag 21 maart: Om 18.15 brengen we in de schouwburg te Venray een serenade aan onze voorzitter A. de Kroon, die daar afscheid neemt als directeur van Campina. Zij die niet met eigen vervoer gaan, dienen om I8-.00 uur klaar te staan bij het Gemeenschapshuis te Leunen. 5+6 april Solistenconcours HaFa te Oirlo 12 april Oudljzeraktie 20 april Communiefeest te Veulen 30 april Meiboomplanten bij voorzitter J. van Osch 4 mei Concert te Westerbeek 8 mei Communieffest te Leunen 11 mei Communiefeest te Helde Drumbandfestival te Thorn.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 5