ONDERWERPEN DIE VERDER AAN DE ORDE ZIJN GEWEEST IN 1985 1 Verkeersveiligheid. Na de twee verbeteringen by het viaduct zowel als by de Zuivelweg einde 1984 bleken die het afgelopen jaar veel problemen daar te hebben opgelost. Het uitzicht op de weg voor automobilist als wel voor de fietser is veel beter gebleken. By de Rabobank werd een kast (net de plattegrond van Leunen geplaatst. Het informatiebord daar naar toe zal het koemnde jaar door Provin ciale Staten worden verwezenlijkt. Aan het onderhoud van de wegen werd voor zover dit de Gemeente- financiën het toelieten, de nodige zorg besteed. Wat betreft de openbare verlichting van de wegen werden er door de Gemeente bezuinigingen ingevoerd, door diverse laantaarns als proef tot maart 1986 niet meer te laten branden. Men wil met de bevoegde instanties hier nog over praten. 2. Recreatie» Men wil in overleg met V.V.V.Venray komen tot een Kampeer-mogeiijk- heid in 1986, by voorkeur op de boerderij voor bezoekers van Noord Limburg genaamd "bed en botterham". Hierover was een vergadering met het dorpenoverleg. 3. Deelplannen. Van Gemeentewegen werden ons diverse deelplannen toegestuurd ter bestudering en ora deze eventueel vancommentaar te voorzien te weten» 1 deelplan ouderenwerk. 2 deelplan jeugd/jongerenwerk 3 deelplan sociaal cultureelwerk A deelplan cultuur t.b.v minderheden 5 deelplan mensen zonder werk 6 deelplan maatschappelijke dienstverlening 7 deelplan emancipatie. De meesten behoefden geen reactie. Alleen by het deelplan Jeugd/ jongerenwerk vond men dat wanneer er extra financiële middelen vrijko men deze onder alle jeugdverenigingen verdeeld moeten worden. Er was een evaluatie van het beleidsplan kleine kernen. Men was het er niet mee eens dat men pas na 10 Jaar autochtoon is en dit al na 5 jaar elders anders verliest.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 11