VASTENAVOND 1986 18.6.4 f-Over enige dagen staan de Vastenavonddagen ook in ons Knollen- k land weer voor de deur. We gaan dan allemaal veel plezier maken en de Vastenavond optocht zal daar zeker flink aan meewerken. De optocht wordt opgesteld in de St Catharinastraat, tussen de Gussenstraat en het Transformator aan de Albionstraaten we gaan dit jaar verder met opstellen in de Apolloniastraat zover als we nodig hebben. In de Booden3traat was het vaak erg moeilik om de draai te krijgen in de goede richting. In de Apolloniastraat kan men rechtstreeks inrijden vanaf de Albionstraat by café Martens. Het opstellen begint op 9 februari om 13-30 uur en om 14.11 uur is IEDEREEN met ALLES klaar; dan vertrekt de optochtl We kunnen de kinderen niet lang laten staan koukleumen in de straten We gaan richting Steegsepeelweg, gaan de Vullingsstraat in en de optocht trekt verder door de Boodenstraat, de Trynesstraat, de van Megenstraat, de St Catharinastraat, de Gussenstraat, op de Albionstraat gaan we rechtsaf en bij het Transformator weer rechtsom en verder via de Apolloniastraat en het Kapeller- pad naar het plein bij het Gemeenschapshuis waar de optocht wordt ontbonden. Aan de mensen die langs de route wonen wil ik vriendelijk ver zoeken om daar GEEN auto's te parkeren en om vanaf 13.30 uur NIET meer met de auto door de opstelstraten te rijden. Dat is veel te gevaarlijk voor de chauffeur, de kinderen en het pu bliek. Dit verzoek geldt voor IEDEREEN! Het is ook beter om geen auto's te parkeren in de route waar de optocht trekt want een deuk op schram in uw wagen hebt u dan zomaar te pakken en een ongeluk is gauw gebeurd. Laat uw plezier niet bederven door teveel alcohol, dat mag in de optocht helemaal niet mee voor onderweg. De leiders van de wagens, groepen of sologangers, dienen het deelnemersformulier en het nummerplaatje af te halen BIJ huisnummer 13 in de St Catharinastraat bij de optochtcommissie vanaf 13.30 uur. Dit nummerplaatje moet tijdens de optocht zichtbaar meegevoerd worden. De volgorde van de optocht hangt zaterdag na de middag op veel plaatsen in Leunen. Op veel plaatsen ziet men dan ook gevelversieringen, raam- versleringen en velerlei andere versieringen in struiken bomen en vlaggestokken langs de weg. Dat is leuk om te zien vooral in de route.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 5