CARNAVALSVERENIGING HET KNOLLBKB 18.4.5 Op zaterdag 18 Januari werd onder enorme belangstelling onze nieuwe heerser over het Knollenrljk voorgesteld £riss_£s£sr_2J!D_i!?s222_i?sisr_t22DS2i Een Leunse Knol in hart en nieren, wonende aan de van Berlp- straat en bijzonder aktief in het Leunse verenigigngsleven, speciaal voor SV Leunen waar hy het omvangrijke secretariaat beheerd. Onze Prins houdt receptie op zaterdag 8 februari a.s. in zaal Martens, aanvang 20.11 uur. Op zondag 19 Januari werd onder het super leaser effekt van D.N.S. welke een geweldige disco-avond organiseerde in het Gemeenschapshuis, onze nieuwe jeugdprins 1986 voorgesteld Prins Eddy., dn urate. Eddy. Lit Jens In zijn dagelijks leven studerend aan de L.T.S. te Venray, in zijn vrije tijd is hij graag op het voetbalveld en hij woont aan de Vullingsstraat. Hij beloofde zich voor 100 in te zetten voor een fijne carnaval. De jeugdprins houdt receptie a.s. zondag 26 januari in het Gemeenschapshuis, aanvang 11.11 uur tot Zaterdag 25 Januari DISCO JEUGDVORSTENBAL Onder leiding van de kersverse Prins Peter en Jeugdprins Eddy zal de nieuwe jeugdvorst van de knöllekes bekend gemaakt worden. Dit alles omgeven van een luxe disco sfeer, welke verzorgd wordt door D.N.S.aanvang half zeven in het Gemeenschapshuis. A.s. zondag 26 januari RECEPTIE Jeugdprins Eddy d'n urste in het Gemeenschapshuis met gezelllgheidsmuzlek. Aanvang 11.11 uur tot Tot ziens, Carnavalsvereniging 't Knölleke Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 6