BOERENBRUILOFT^ 1986 Zondagmorgen was er weer vergadering van de Boerenbruiloft. De sfeer was zo. dat iedereen volgaarne de hem opgedragen taken wilde vervullen. Kijk, op zo'n manier is het een genoegen om iets te organiseren. U kunt dan ook geruat zijn, alles is tot in.de puntjes geregeld. Het boerenmoes ligt al in de diepvries, 100 kg aardappelen worden in 4 zakken gestopt om gekookt te worden en debrojworstligt gereed. Alle ingrediënten staan klaar voor de feestelijke maaltijd en u bent allemaal uitgenodigd. De kaartjes zijn te verkrijgen op de bekende adressen voor 5,-, kinderen half geld en hun portie is net zo groot want zij moeten er nog van groeien. Moet je voorstellen ƒ5,-, iets meer dan drie pilsjes, daar kan toch niemand voor wegblijven en alle gezelligheid krijg je er voor niets bi}. De grootste moeilijkheid wordt nog het draalen van de wagen op de Steegsepeelweg. Dit in tegenstelling tot het bruidspaar, die daar van jongsafaan al hun draai gevonden hebben. Al jong hebben ze samen gespeeld en naar school gegaan. Nu gaan ze samen naar de Harmonie, waar ze beiden lid van zijn. Zij klarinet en hij trompet. Dat rijmt en er zit harmonie inl Frank Weijs was wel aanwezig, Harriet Weijs, het bruidje, was korf ballen. Met driekoningen komen de wijzen uit het oosten, met de boerenbruiloft komen de weijsen uit het westen, de Steegsepeelweg. Ja, zei Frank, iedereen is er geweldig druk mee en ik noef alleen maar te onthouden, dat ik op het juiste moment "Ja" zeg. Nu alles zo goed geregeld i3, staat ons niets meer in de weg, om er naar toe te gaan met zijn allen, want dat is zo fijn daar, je treft er al je vrienden en kennissen. Dat geeft de gezellige sfeer, die we niet willen missen. Boerenjan. BROOD EN BANKET JAN VERHEUEN TEL. 04780-85682. Zaterdag 25 januari: Candybrood Abrikozenvlaai Kleine cake NU 2,45 NU 7,95 NU 3,65

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 5