L.V.B. LEUNEN 18.2.6 Donderdag 16 januari starten we weer met ons nieuw jaarprogramma. 'sAvonds om 8 uur ln het Gemeenschapshuls de JAARVERGADERING met het jaarverslag en financieel overzicht over 1985. Verder zal Dhr Oostveen uit Venray met behulp van een diaserie een Lezing houden over Gezinszorg. Ook wordt het nieuwe jaarprogramma 1986 besproken. Een heel belangrijk punt is de BESTUURSVERKIEZING, waarbij twee nieuwe bestuursleden moeten worden gekozen. We hopen u dan ook allen op deze avond te ontmoeten. Tevens zijn NIEUWE LEDEN van harte welkom. Zoals gebruikelijk in de maand januari wordt ook nu weer gevraagd de contributie van 30,- over te maken op bankrekening nr. 1281.18261 t.n.v. L.V.B.Leunen van Rabobank Leunen. Doe dit zo spoedig mogelijk; het bespaart ons dan veel werk. Vermeld ook even uw meisjesnaam, dat voorkomt verwarring. Tenslotte is er op deze avond ook gelegenheid u op te geven voor de Thema-avond die in Kringverband gehouden zal worden op maandag 20 januari om 20.00 uur in zaal 'Den Engel' te Venray Er is een lezing over het thema 'Relaties' door Zr Pauline Felderhof, kosten 2,50. U kunt zich ook opgeven bij Wies Weijs, tel.83192. VASTENAVOND 1986 Voor wie mee wil doen met de Vastenavondoptocht in het Knollenland wordt het stilaan hoog tijd dat u gaat beginnen met de uitwerking van het idee dat u op straat wilt gaan brengen met de optocht. Wie gemotoriseerd komt met trekker, met auto, met brommer of nog een andere manier gemotoriseerd, moet in ieder geval de verplichte wettelijke aansprakelijkheidsverzekering in acht nemen. Inschrijfgeld wordt in ons Knollenland voor de optocht NIET gevraagd, we zijn al erg blij als u mee wilt doen. Als er mensen van het Veulen mee willen doen zijn ook die welkom. J) eerste aanmeldingen zijn al binnen en dat stemt hoopvol voor de toekomst. Zoals reeds gemeld is, zijn de maximum maten voor de wagens: hoog 5 meter, breed 3.50 meter en lang 15 meter inclusief trekker. U kunt zich aanmelden voor deelname aan de optocht bij: -52_ï®2-ï2ZËii_YHi3:i2822t!;!;2ï_52i_Leunen_Tel._8l693 GEVONDEN Een blauw-grijze sjaal in de Vullingsstraat. Te bevragen: telefoon 83451.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 7