KERSTMIS 17.51.4 Mensen onderweg, dat zijn we.Druk, jachtig en bezig met duizenden dingen. Kerstmis is even parkeren, genieten van huiselijke sfeer en gezelligheid, genieten van een moment van rust, maar ook even be zinnen over de weg, die we afgelegd hebben en weer energie ver zamelen voor wat komen gaat. Kerstmis is "dank je zeggen" tegen elkaar en tegen God. Want ons is een teken van hoop gegeven, een bescheiden teken weliswaar: "Gij zult een Kind vinden in doeken gewikkeld" Dit Kind begint een nieuwe tijd. Een nieuwe weg stippelt Hij voor ons uit. Ztyi Vader wordt onze Vader. Zijn toekomst, onze toekomst. We kunnen samen thuis komen bij elkaar en bi] God. Kerstmis is een belofte, een bemoedigend woordt een duwtje in de rug, geen gouden bergen, geen vrede "klaar terwijl u wacht", geen gerechtigheid "panklaar om op te dienen". Kerstmis is een uitnodiging aan ieder, die van goede wil is, om zelf op weg te gaan en vrede en gerechtigheid te brengen in Je eigen omgeving. "Vreest niet", zei de engel. Vreest niet.... begin maarl Want "heden is voor u de Verlosser geboren", die ons heeft geleerd hoe wij die vrede en gerechtigheid kunnen waarmaken. Kerstmis is dan ook vertrouwen in de toekomst, want Kerstmis is het bewijs dat "God met ons is". Daarom allen een ZALIG KERSTMIS! Ook namens ons Kerkbestuur en Pater Canislus. Pastoor P. Ewals. DAMESKOOR LEUNEN Dinsdag 24 december zingen we de Nachtmis om 22.30 uur. Woensdag 25 december, 1e Kerstdag zingen we de H Mis om 11.15 in uniform. Vanuit 't warme Zaïre een Zalig Kerstfeest en een Gelukkig 1986 voor alle mensen van Leunen, Hartelijk dank voor iedereen die in het afgelopen Jaar mij steun gegeven heeft. Met de hulp uit Leunen heb ik hier in Ngandajika weer vele mensen en kinderen kunnen helpen met een bordje pap en medicijnen. Met een zonnige groet en een verzekerd gebed, wens ik u allen het beste. Jullie dorpsgenoot, Zr Gervasia, Bets Heintjes.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 5