ZITTINGSAVONDEN 'T KNÖLLEKE 1986 17.50.7 Beste mensen, het is weer bijia zover. De feestdagen staan voor de deur en in de rij vanfeestdagen z|jn ook de Zittingen van Carnavalsvereniging 't Knölleke niet meer weg te denken. S2UÉ__ËI2J!25_12_2£_il_jS5!J2Ü_225É_ÏSï£ en vergeet ook niet 15 december te noteren, want dan worden van 12 tot 13 uur in het Gemeenschapshuis de kaartjes verkocht. Wellicht ten overvloede willen wij erop wijzen dat iemand zonder geldig toegangsbewijs niet kan worden toegelaten. Helaas hebben we ons genoodzaakt gezien een kleine prijsverhoging door te voeren. De kaartjes kosten nu 10,-, maar daarvoor hebben we dan ook niet hoeven besparen op de kwaliteit van het programma. Kortom u kunt van ons weer een goed programma verwachten voor een prijs waarvoor niemand hoeft weg te blijven» We verwachten daarom ook u op een van deze avonden. Dus niet vergeten: a.s. zondag 15 december Kaartverkoop Zitting 12.00 - 13.00 uur Gemeenschapshuis Leunen. Graag tot ziens, Zittingscomité 't Knölleke Leunen. Ps. Er kunnen geen kaarten worden teruggenomen. KLEINDIEREN SP0RTF0KKERSVERENIGING'PEEL EN MAASVENRAY 1.0. Engele mensen in Venray hebben het plan opgevat om een kleindieren- vereniging op te richten. Hiervoor is reeds ruime .belangstelling. Het gaat om het promoten van Hoenders, Dwerghoenders, Sierdulven, Watervogels, Siervogels en Konijnen. Reeds velen hebben een konijn, kip of eendje in hun tuin lopen. Mocht u zich geroepen voelen om lid te worden van deze vereniging dan bent u van harte welkom op de 1e bijeenkomstavond, welKe gehouden wordt op donderdag 19 december om 20.00 uur in café Martens, Alblonstraat 32, Leunen. Ook kunt u telefonisch contact opnemen met J Swinkels, Tel. 80258 of J de Klein, Tel. 85851. Wij hopen velen te mogen begroeten.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 8