17.42.12 Bezorgdienst APOTHEKEN in Castenray, Heide, Smakt en Veulen. Vanaf heden kunnen van maandag tot en met vrijdag de recepten van de Venrayse Apotheken ook bezorgd worden in de kerkdorpen Casten ray, Heide, Smakt en Veulen. De gang van zaken is als volgt: Als u vóór 12 uur recepten afgeeft bi) de Apotheek en DUIDELIJK zegt dat deze bezorgd moeten worden in een van die kerkdorpen, zullen de medicijnen tussen 3 uur en half -5 op het aangegeven adres bezorgd worden. Indien u dan niet thuis bent, zal er een briefje worden achter gelaten met de mededeling dat de medicijnen terug zijn gegeaan naar de Apotheek en ook DAAR opgehaald moeten worden. Als u er prijs óp stelt dat de medicijnen de volgende dag nog maals aan huis bezorgd worden, moet u dat telefonisch doorgeven aan de Apotheek. Bij het bezorgen moet de 'eigen bijdragekontant betaald worden; u ontvangt dan een betalingsbewijs met de vereiste stempels erop. Deze stempels kunt u tellen bij het aantal stempels op uw blauwe stempelkaart en als het aantal 50 bereikt is, kunt u de stempelkaart én de losse betalingsbewijzen samen inleveren bi) het Ziekenfonds voor het verkrijgen van een vrijwaringsbewijs. Particuliere patiënten krijgen de bezorgde medicijnen altijd op rekening! Als er een recept aan huis moet worden opgehaald kunt u dit vóór 12 uur telefonisch doorgeven aan een van de Apotheken, Het recept (samen met de Ziekenfondskaart en eventuele genees- middelenkaart) wordt dan 'smiddags aan huis opgehaald en de VOLGENDE DAG worden de medicijnen aan huis bezorgd. Apotheek St Oda, Passage 1. Apotheek De Monnikskap,Paterslaan 2. ÜË^?-_^ï-2-S-25- Exclusieve winterjasjes en jacks van 2 tot 12 jaar vanaf 55,- Jurkjes vanaf 35,- Broekrokken en blouses.. Alblonstraat 55a, Leunen Tel. 86026

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 13