L.V.B. VEULEN 17.38.1H Dinsdag 21 september beginnen we weer met ons nieuw programma en heten alle leden en NIEUWE leden van harte welkom. We beginnen deze avond met om 19.30 uur een H Mis voor de overleden ere-voorzitster Anna Reintjes-Lemmen. Daarna hebben we een demonstratie Handwerken, gegeven door Mej Michels uit rferselo. Tevens kunt u zich op deze avond opgever! voor de volgende cursussen Handenarbeid, Volksdansen, Zwemmen, Fijne puddingen en E.H.B.O. Ook kunt u op deze avond de contri butie betalen en wel 30,- Het kan echter ook per Rabobank Leunen nr. 1281.06573. K.P.J. VEULEN Het is weer zover Het nieuwe K.P.J.seizoen staat weer voor de deur. Deze begint, zoals Jullie misschien al weten., op a,s. vrijdag 20 september om 8 uur in de Hoefsia#. Op deze startavond zal dan gekeken worden welke ideeën Jullie hebben om komend seizoen in ons programma te gooien. Er zal ook iemand uit Roermond komen met een programma-aanbod van het secretariaat aldaar waar we ook gebruik van kunnen maken. IEDEREEN van 15 jaar en ouder is op deze avond van harte welkom! Lijkt het Jou wat, dan kun je je deze avond opgeven voor het nieuwe seizoen. Voor 25 piek hoor je er ook bij We hopen op deze avond veel nieuwe (en natuurlijk ook de oude) gezichten te verwelkomen. Tot ziens op onze eerste avond, Het Bestuur. Wijnfeesten Duitsland De K.P.J.afdelingen Veulen, Leunen en Ysselsteyn organiseren, tenminste bij voldoende deelname, een dagje uit naar de wijnfeesten in Duitsland. Deze is alleen bestemd voor de leden. Deze mogen dan wel hun vriend of vriendin meenemen. De onkosten hangt af van de deelname maar deze zal wel rond de ƒ20,- tot 25,- liggen. Aanmelding MOET gebeuren op onze startavond op 20 september I Vraag dus thuis of je mee mag. Kun Je vrijdagavond niet komen en wil Je toch mee, bel dan Willem Janssen, tel. 81531. We gaan op 5 oktober en we hopen op een volle bus

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 15