HARMONIE ST CATHARINA 17.37.6 Muziekfeesten 1985 Onze vereniging zal dit Jaar het feit gedenken dat ongeveer 25 jaar geleden een begin werd gemaakt met de aktiviteiten van de uit de vereniging geformeerde blaaskapel. In de beginjaren zestig waren het altsluitend de carnavaleske aktiviteiten waar de kapel zich mee bezig hield. Al spoedig bleek dat de mogelijkheden en de ambience veel ruimer waren. De echte Blaaskapellenmuziek en Egerlandermuziek werden al spoedig het meest geliefde muziekrepertoire. Onder de voortreffelijke leiding van Wim van Osch - steeds de grote promotor - kende de blaaskapel grote successen en was tot ver van hier een veelvuldig gevraagde en graag gehoorde gast. De in 1970 tot 'Die Fröhllche Rubensamler' omgedoopte blaaskapel heeft vooral ook in onze eigen dorpsgemeenschap ongekend veel festiviteiten opgeluisterd. Zelden wezen zij een verzoek om medewerking af. Het Bestuur van onze vereniging heeft gemeend dat de leden van deze kapel voor al hun inbreng in de loop der jaren, thans wel eens in de bloemetjes mogen worden gezet. Tijdens de komende muziekfeesten zal hen daarom ook een RECEPTIE worden aangeboden op zondag 29 september a.s. van 11.30 tot 13.00 uur. Wij dachten dat dit voor alle inwoners van Leunen, Veulen en Heide DE gelegenheid was om de leden van de kapel te bedanken voor hun enorme inzet en te feliciteren met hun Jubileum. Tijdens de receptie zullen overigens de leden van de kapel aantreden in de NIEUWE uniformering. Zaterdag 28 september vanaf 20.30 uur zullen bij ons te gast zijn: 'De originele Wurmtaler Musikanten' uit Kerkrade onder leiding van John Quadflieg. Deze kapel is vooral bi) de muziekliefhebbers een zeer bekende groep en trekt volle zalen. Het is zeer waarschijnlijk dat de tot feestzaal ongetoverde garage van Gorp voor talloze mensen op zaterdag 28 september het reisdoel zal zijn. Het is daarom verstandig om reeds van tevoren entreekaartjes in de voorverkoop aan te schaffen. Reeds voordat de aankondiging in de pers plaats vond zijn bij ons al verzoeken van bulten Leunen, Veulen en Heide binnengekomen om een kaartje in de voorverkoop te bemachtigen. Wilt u dus zeker zijn dat u nog binnenkunt, haal dan een kaartje in de voorverkoop bij S Lemmens, Rector Nabbenstraat 6, Tel. 86440 of M Steeghs, Albionstraat 31, Tel. 83154 De kaartjes moeten tijdig worden afgehaald

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 7