17.34.3 De missionarissen staan voor een bijia onmogelijke taak, omdat zij een werkgebied hebben soms zo groot als Nederland. Dan moeten er behoorlijke afstanden overbrugd worden om bij. hun mensen te zijn, doodgewone kilometers. WIJ maken soms nogal wat kilometers voor ons werk, tiidens de vakantie of zo maar op een mooie zondagmiddag. We zeggen met onverholen trots misschien dat wij in het afgelopen Jaar 20, 30, 40 of 60 duizend kilometers gereden hebben. Dat is ook heel wat, maar voor mensen in de missie is dit een heel erg gewone zaakals ze teminste vervoermiddelen hebben En daar gaat het in het weekend van 24 en 25 augustus ook over, wanneer de MIVA, de Missie Verkeers-middelen Aktle, haar jaarlijkse kollekte houdt. Missionarissen en eigenlandse krachten doen dan een beroep op ons gebed, op onze hulp i Zij kunnen zonder ons nooit die afstanden naar hun mensen overbruggen zoals het Evangelie dit hun als opdracht meegaf. Duizenden kilometers waarvoor een landrover, een motorboot of een paard onmisbaar zijl Onmisbaar om de afstanden tussen de mensen te Overbruggen. Maak daarom de MIVA KOLLEKTE aan de kerkdeur tot een groot suoces, opdat onze missionarissen en eigenlandse kraohten voorzien kunnen worden van een passend vervoermiddel om daarmee naar hun mensen te kunnen gaan. Overbrug in het weekend de afstand naar de mensen in de ontwikkelingslanden door een royale gift aan de MIVA kollekte Namens de MIVA bij voorbaat dank voor uw hulp. Pastoor P. Ewals. K.M.G. Meisjes, Jongens, heb Je woensdagmiddag vrij en doe je graag aan sport en spel 7 7? Kom dan van 2 tot 3 uur naar het club lokaal van het K.M.G:. Blijven liggen op de Rabobank te Leunen s 2 sleutels, d.d. 15-06-1985 om 11.00 uur. Af te halen op de Rabobank, Albionstraat 30a, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 4