17.27.3 INSTALLATIE PASTOOR P. EWALS LEUNEN A.a. zondag 7 Juli vindt tijdens de Eucharistieviering van 10.30 uur de installatie plaats van onze nieuwe Pastoor, de Zeer Eerwaarde Heer P. Ewals. Om 10.15 uur wordt de nieuwe Pastoor en zijn familie door het Kerkbestuur aan de Pastorie afgehaald en begeleid door de Harmonie wordt via de Albions.traat en de Apollonia- straat naar de kerk getrokken. De inwoners in de buurt van de kerk worden verzocht te vlaggen Het Kerkbestuur nodigt alle medeparoehianen uit om de Plechtige Installatie te komen meevieren en na afloop in de kerk kennis te komen maken met de nieuwe Pastoor en hem te feliciteren. Het Kerkbestuur is blij dat de periode zonder herder in onze parochie nu een einde heeft genomen. Hét wenst de nieuwe Pastoor een goed pastoraat toe en wil bij voorbaat alle medewerking toezeggen. Wij hopen dat Pastoor Ewals spoedig het vertrouwen van de Leunse bevolking zal weten te winnen. Als we als parochie terugkijken op de achterliggende periode, dan kunnen-we stellendat we met behulp van velen, de herderloze tijd goed zijn doorgekomen. Speciaal zijn we Pater Canisius dankbaar voor zijl grandioze inzet en zijn niet aflatende Ijver om alles in de kerk van Leunen goed te laten functioneren. Een dankwoord ook aan de familie Kosters, die het Kerk bestuur, de Pastores Haenen en Ewals, Pater OahisilfS en zelfs de Bisschop zo gastvrij in hun huis hebben ontvangen en veel wer.k voor de parochie hebben verricht. Wim en Truus, heel hartelijk dank. Ook dank aan allen die op welke wijze dan ook hun inzet voor kerk en parochie gegeven hebben, waarbij we zeker Pastoor Haenen niet vergeten, welke de laatste weken - tijdens de vakantie van Pater Canisius - we kunnen zeggen, 'als vanouds' de diensten in onze kerk heeft verzorgd. Het Kerkbestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 4