HARMONIE ST CATHARINA 17.26.4 Zondag 30 Juni Door de drumband en harmonie zal om 15.00 uur een concert worden verzorgd in Oirlo. De muzi kanten dienen zelf de muziekstandaard mee te brengen! We vertrekken uiterlijk om 14.15 uur bij het Gemeenschapshuis te Leunen. Zondag 7 Juli Muzikale opluistering van de Installatie van onze nieuwe Pastoor. Dinsdag 9 Juli Laatste repetitie voor de vakantie I Vrijdag 12 Juli Om 19.30 uur brengen we een serenade te Yssel- steyn aan Theo Voermans die dan in het huwelijk zal treden. Zaterdag 17 aug. Heimatabend bij café Martens. Als het weer wil meewerken zoals verleden Jaar dan kan die avond niet kapot. Iedereen zal nog wel weten hoe datverleden jaar ging. U moet vooral niet te laat komen,want dan zijn de zitplaatsen vergeven! Voorlopig doet u er goed aan om op deze avond niets anders te plannen dan 'Een avondje gezellig uit' in Leunen. Dinsdag 20 aug. Eerste repetitie n& de vakantie! Zaterdag 28 en Zondag 29 sept-. Jaarlijkse muziekfeesten. Afsluiting wandelvierdaagse: Het bestuur heeft er behoefte aan om via deze weg een korte toelichting te geven op de reden waarom wij bij dat evenement ontbraken. Wij hadden onze medewerking zeker toegezegd en zouden om 16.30 uur aantreden. De weergoden leken echter dit evenement in het water te willen laten vallen. Onafgebroken viel het water uit de hemel en om 15.45 uur wees niets erop dat de reeds langdurende regen op korte termijn zou stoppen. Om 15.45 uur moet er een beslissing worden genomen. Gaat de deelname door Ja of nee Op dat moment regent het dat het giet, dat wil zeggen dat deelname betekent :Kletsnatte uniformen en kleding en doorweekte instrumenten. Om 15.45 uur was er geen twijfel mogelijk met dit hondenweer gaat het niet door 1 Door enige bestuursleden moet dan nog de hele ledenlijst worden afgewerkt om de muzikanten daarover te informeren. Iedereen i3 inge licht en dan blijkt het om 16.30 uur en daarna droog te zijn en te blijven en de harmonie is niet op de plaats waar zij werd verwacht. Wij hopen dat u er begrip voor hebt dat er op een bepaald moment een beslissing MOET worden genomen.Dat de genome beslissing dan ongelukkig valt, kunnen wij niet helpen. Overigens waren er nog meer korpsen die verschenen zijn. Ook zij zijn misleid door het barre weer.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 5