HARMONIE ST CATHARINA 17.21.1 OPROEP OPROEP OPROEP OPROEP Als vereniging moeten wij helaas oonstateren dat het archief van onze vereniging heel erg weinig gegevens bevat over het verleden sedert de oprichting. Door de oorlogsjaren is al het materiaal van vóór die tijd.verloren gegaan. Door onbekende oorzaken is ook over de periode jaren veertig tot ongeveer 1964 nagenoeg alles verdwenen. Hij zouden daarom een beroep op u allen willen doen en u willen benaderen met het volgende verzoek Wie heeft de beschikking over oude foto's, kranteknipsels of iets dergelijks wat op het verleden van onze vereniging betrekking heeft 7 En wie zou van deze spullen afstand willen doen ten behoeve van onze vereniging 7 7 7 7? U kunt kontakt opnemen met de secretaris M. Steeghs, Albionstraat 31, Telefoon 83454 Als u de stukken wilt behouden is er nog een mogelijkheid om middels kopiëring iets voor het archief te creeëren. Achter uw spullen kunnen voor onze vereniging interessante verhalen zitten. Schrijf ze eens voor ons op of vertel ze ons. Telefoon 83454 M. Steeghs. Ook komen wij met plezier naar u toe! Bij voorbaat al hartelijk dank 1 Wij brengen van Dijck ïsselsteyn sen serenade aan i zijn echtgenote sn wel i.v.m. hun feest, wy verzamelen te ïsselsteyn. Zaterdag 25 mei Om 20.00 uur brengen Leen Verheyen i.v.m. Wy verzamelen ons om Zondag 26 mei Deelname drumband aar te Venray. Zondag 2 juni Deelname van de drumband Zondag 9 juni Sluiting Wandelvierdaagse Venray. ins bestuurslid Leo .n zaal Roelanzia te Zilveren Huwelijks- i 19.30 uur by de kerk we een serenade aan Jan en hun Zilveren Huwelijksfeest. 19.45 uur by de kerk te Leunen. Distr.ictsfestival van D S V

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 5