PONYCLUB ONS GENOT 17.20.10 Uitslagen zondag 12 mei concours te Vierlingsbeek. Ring 12 B B2 Moniek Derikx met Hans Ring 20 D B2 Wilbert Claessens met Sultan Ring 26 D B2 Nicole Derikx met Fury Boy Ring 35 D L2 Mariëlla vd Ven met Orian Ring 40 D Z Sandra vd Ven met Pandor prijs 4e prijs 5e prijs 5e prijs 4e prijs Springen D beginnelingen: Mariëlla vd Ven met Orian 5e prijs HANDBOOGSCHUTTERIJ ST JORIS Het 1e, 3e en 4e zestal van St Joris hebben zich rechtstreeks geplaatst voor de Regionale Korpskampioenschappen. Deze vinden in het weekend van 1- en 2 juni a.s. plaats op diverse plaatsen. Het 2e zestal heeft zich als 1e reserve in zijn klas geplaatst. Daarnaast hebben schutters zich geplaatst voor de Regionale Persoonlijke Kampioenschappen. Zondag 19 mei a.s. vinden in Leunen de Regionale Aspiranten Kampioenschappen plaats. Aanvang 13.30 uur, melden om 12.45 uur. RABOBANK LEUNEN Bedrljfsreglstratie voor de vollegronds-groenteteelt. In de vakbladen verschijnen regelmatig publikaties over bedrijfs- registratle. Door middel van bedrijfsregistratie kunt u een beter inzicht krijgen in het verloop van de opbrengsten, arbeidsuren, energie-verbruik, kunstmest, bestrijdingsmiddelen, liquiditeit enz. Dit inzicht kan een belangrijke ondersteuning zijn met betrekking tot het beheer van uw onderneming. In samenwerking met diverse instanties (w.o. Proefstation voor de Akkerbouw en Groenteteelt in de volle grond, Nederlandse Tuinbouw Studiegroepen) is een nieuwe bedrijfs-registratieset samengesteld. De Rabobank wil deze belangrijke ontwikkeling ondersteunen en biedt de bedrljfs-reglstratleset tegen de kostprijs van 35,- per set aan. Indien u belangstelling heeft, zijn wij gaarne bereid een set voor u te bestellen. Rabobank, Alblonstraat 30a, Leunen Tel. 82424

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 11