.17.19.5 DANKBETUIGING Hierby wil ik familie en vrienden bedanken voor de warme belangstelling en gelukwensen, welke ik by de toekenning van de Koninklijke Onderscheiding mocht ontvangen. Ook een woord van dank aan de Dorpsraad, het Dameskoor en de Rabobank voor de getoonde belangstelling en felicitaties. Verder de Harmonie nogmaals bedankt voor de muzikale hulde. Sef Relntjes. LOURDES_LIEFDEWERK_VAN DE NATIONALE BEDEVAARTEN De Nationale Bedevaarten is een liefdewerk die tot doel heeft de deelname van zieken en gehandicapten aan bedevaarten te bevorderen en mogeiyk te maken door finaciële bemiddeling. Om dit doel te verwezenlijken zijn veel vrijwilligers nodig. Dit werk wordt gedaan door propagandisten en deze worden weer bijgestaan door hulp-propa gandisten. Sedert 3 jaar functioneren binnen het dekenaat Venray 3 propagandisten en 3 hulp-propagandisten. Het dekenaat Venray is echter vrij groot (17 parochies) vandaar dat geprobeerd werd om in iedere parochie een hulp-propagandist te krijgen. Gelukkig hebben we in uw parochie iemand bereid gevonden om de taak als hulp-propa gandist op zich te nemen. Indien nodig,heeft zy als taak: contacten te leggen met de geestelijke leider van uw parochie, contacten te leggen met de zieke en/of gezonde pelgrims en hen te informeren over de bedevaarten van de VNB., gelden te verzamelen zodat het mogelijk blijft dat zieken en gehandicapten uit het dekenaat Venray een gratis reis naar Lourdes kan maken. Ieder Jaar wordt door een notaris meerdere zieken- uitgeloot uit deze 17 parochies; deze kunnen dan gratis deelnemen aan de Lourdesreis. De naam van deze hulp-propagandiste is: Mevr. KeiJsers-LitJens, Vullingsstraat 17, Leunen Tel. 80727. Mogen wy haar by u aanbevelen zodat ook zij haar vrijwilligerswerk ten goede van dit dekenaat kan laten komen. Wy wensen haar veel succes G.H.M. Pirlo, Heil der Zieken afdeling

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 6