AAN ALLE INWONERS VAN LEUNEN 17.18.3 In de week van 6 tot 12 mei is er weer de Landelijke Collecteweek van het Astmafonds. Deze wordt hier in Leunen, zoals ieder jaar, weer verzorgd door de dames van de L.V.B. Het Nederlandse Astma fonds heeft hier in Nederland een belangrijke taak waarbij uw steun onmisbaar is. U kunt misschien een week zonder eten, een dag zonder drinken, maar geen UUR zonder luchtI Ademen is gelukkig iets wat de meeste mensen vanzelfsprekend vinden. Voor uw medemens met astma, allergie, bronchitis, longemfyseem is ademen niet zo gewoon. Er zijn in ons land zo'n driehonderdduizend ernstige patiënten, het aantal lichtere klachten wordt geschat op zevenhonderdduizend! Daarom stimu leert het Astmafonds een 50-tal onderzoek-projekten naar de oorzaken en naar betere behandelingsmethoden van longziekten en betere voor lichting aan de patiënt. Hiervoor is veel geld nodig, vandaar dat ze op uw mildheid een beroep willen doen en vragen eens per jaar een bijdrage van u in deze collecteweek. Het is nog altijd beter hulp te kunnen bieden, dan hulp te moeten ontvangen, als men deze ziekte heeft. De dames van de L.V.B. komen bij u langs op woensdagavond 8 mei. We willen deze aktie houden van 18.oo tot 20.00 uur. We doen dit met een zakjes-collecte. De zakjes krijgt u thuisbezorgd en op 8 mei worden ze door ons opgehaald. We hopen op uw steun zodat we ook dit Jaar weer kunnen zeggen: De aktie is weer volledig geslaagd RABOBANK LEUNEN Aan de kliënten van de Rabobank Leunen. Tijdens de Algemene Vergadering van onze Bank, gehouden op 17 april Jl. is de heer W H P Jenniskens, Enge Steeg 2 te Leunen, by accla matie gekozen tot lid van de Raad van Toezicht. De heer Jenniskens treedt hiermee in de plaats van de heer G J Van Kempen, Scheiweg 15 te Leunen, die in deze Algemene Vergadering is gekozen tot lid van het Bestuur. De samenstelling van de Beheerscolleges van onze Bank is thans Bestuur voorzitter G J van Kempen,Scheiweg 15, Leunen vice-voorzitter Th G Willemssen, Boodenstraat 3, Leunen lid G H Claessens, Overbroekseweg 3, Leunen. Raad van Toezicht; voorzitter W M L Geurts, Veulensewaterweg 22, Veulen vice-voorzitter P H G Leijssen, Steegsepeelweg 83, Veulen lid W H P Jenniskens, Enge Steeg 2, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 4