3 Recreatie. Dhr Voermans (Hotel Wieënhof) wilde in verband met de tot stand koming vnn zijn hotel en vergroting van zijn horecabedrijf een tennis baan aanleggen. In eerste instantie voor zijn hotelgasten. De leden van de tennisclub-Leunen-in-oprichting wilden deze liever gereali seerd zien bij het bestaande sportpark. Bij de vicarieweg werden 16 volkstuintjes aangelegd. Er waren enige problemen met de gymnastiekclub over de uren in het Gemeenschapshuis, die ter hunner beschikking waren. I» De Jeugdcommissie werd opgeheven door gebrek aan subsidie. 5 Tenslotte werd in de dorpsraad de nota Participatie dorps- en wijk raden besproken. Men wilde dat de Gemeente Venray meer rekening houdt met de meningen van de dorpsraad en dat zij tijdig worden ingelicht over de te nemen beslissingen betreffende Leunse aangelegenheden. Eveneens werd besproken de nota Beleidslijnen kleine kernen. Men kwam tot de conclusie dat wat betreft de A) woningenTëunen de overloopfunktle moet behouden blijven zodat ook allochtonen zich kunnen vestigen. Daarnaast wilde men een nog betere BJsnelheids- controle van het verkeer op de Alblonstraat. C) een" niet te eenzijdig onderzoek naar de oorzaken van een zure regen en amoniakstoot. D) Een beter beleid.aangaande het wegwerken van de witte vlekken betreffende rlolering-gas-aanslultlngen E) Vervolgens een voozichtig stimuleren van kleinschalige recreatie bij de boer. F) Tenslotte wilden we nog steeds een nieuwe gymnastiekzaal en een betere winkelvoorziening. Dit verslag geeft u een beeld van de aktiviteiten.dle de dorperaad in T984 heeft getoond. Ook in het komende Jaar zullen wij trachten alle Leunse belangen zo goed mogelijk te behartigen en wij denken daarbij: aan de woningbouw. J Reintjes, voorzitter. M Ruyten-Wanderssecretaresse. Jaarprogramma 1985 De verkeersveiligheid, het aangeven van wegen, die voor herstel in aanmerking komen, de mogelijkheden voor vrijwilligerswerk en ten slotte de voorbereidingen voor de verkiezingen van een nieuwe dorpsraad in 1986.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 10