HARMONIE ST CATHARINA 17.9.5 Zaterdag 2 maart Serenade aan het Gouden Bruidspaar Vennekens-v Renseh in café Hartens. Om 19.15 uur komen we elkaar bij het Gemeenschapshuis. Dinsdag 12 maart Jaarvergadering in het Gemeenschapshuis te teu L.V.B. LEUNEN Op maandag 4 en 11 maart een aVond fijne puddingen maken onder leiding van Mevr. Aarts uit Broekhuizen in de Huishoudschool te Horst, aanvang 8 uur. Het is de bedoeling dat ieder zelf mee helpt deze puddingen te maken. Willen degenen die zich opgegeven hebben en niet weten bi) welke avond ze ingedeeld zijn of geen vervoer hebben, even bellen bij Wies Weijs, tel. 83192. De onkosten voor deze avond is 2,50 en 2,50 voor rijkosten als men in een auto meerijdt. Maandag 18 maart 's avonds de jaarlijkse Culturele Kringavond (studieavond) in de Sohouwburg te Venray, aanvang 19.00 uur. Het programma is als volgt; Opening, daarna lezing door Zr. Theresini Metternich met het thema: Vrede dichtbij en veraf. Hierna pauze met koffie en vlaai. Dan toneel. Het toneelgezelschap Tovri uit Meterik speelt het blijspel: 'Vader heeft een bok ge schoten'. Het belooft een prettige en leerzame avond te worden. De onkosten zijn 8,00 te betalen bij opgave. U ontvangt dan het programma wat tevens het toegangsbewijs is. Opgave bij een van de bestuursleden t/m 15 maart. Maandagavond 4 maart Kienen voor de L.V.B.leden in het Gemeen schapshuis om 8 uur. RABOBANK LEUNEN Scandinavië - info - avond. Reisinformatie-avond Scandinavië op dinsdag 5 maart. Plaats: Schouwburg Venray. Aanvang: 20.00 uur. Toegang 3,50 (incl kop koffie) Kaarten zijn verkrijgbaar bij uw Rabobank. Rabobank, Albionstraat30a, Leunen Tel. 8292*1

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 6