HARMONIE ST CATHARINA 16.52.3 Bestuur en leden wensen alle inwoners van Leunen, Veulen en Heide een HEEL VOORSPOEDIG NIEUWJAAR Dinsdag 1 januari vindt traditiegetrouw het Nieuwjaarsconcert van de Blaaskapel Plaats in net Gemeenschaps huis te Leunen. Vanaf 11.45 uur gaan wij onder muzikale begeleiding een pintje drinken op 1985. ^2ï2_2_22!Le225_i2i2£2E22..2_' Leerlingenopleiding: Eërdër~wërd"döorgëgëvën"dat~3ë~termijn van in schrijving van nieuwe leerlingen voorbij was. Zowel voor de muziekschool, maar vooral ook voor de eigen opleiding kunnen alsnog leerlingen worden aangemeld doch dit persé vóór 5 januari'85 Wij willen niet nalaten nog eens te vermelden dat onze eigen opleiding erg aantrekkelijk is voor de ouderen. Er zijn onder u ongetwijfeld mensen die er spijt van hebben in hun jonge Jaren niet aan muziekstudie te zijn hegonnen. Het is echter helemaal niet te laat! Informeert u eens geheel vrijblijvend bij een der bestuursleden maar wel graag voor 5 januari 1985: S Lemmens, Tel. 86640 M Steeghs, Tel. 83454 KNOLLEKES__EN_KNOLLINNEKES Het is weer zover, ook dit Jaar zoals van ouds organiseert de Carna valsvereniging 't Knólleke weer twee Zittingsavonden en wel op vrijdag 4 en zaterdag 5 Januari 1985. Beide avonden begint de dolle pret om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis- Het Zittingscomité heeft kosten noch moeite gespaard om artiesten uit de eigen regio en ver daarbuiten te laten optreden. De muzikale begeleiding is in handen van de Boerenblaaskapel o.l.v. Dhr. van Osch. U ziet dat wordt weer lachen en gieren. Het comité hoopt dan ook dat u in grote getale aanwezig zult zijn. Kaarten voor vrijdagavond zijn nog verkrijgbaar voor 9,00 p.p. na 17.00 uur bij R Dayid, Boodenstraat 20, Leunen Tel. 83164, Graag maken wij van deze gelegenheid gebruik om u allen nog een Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar te wensen. Tot ziens in Januari, Het Zittingscomité.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 4