RABOBANK LEUNEN 16.50.7 Bezoek aan 'Grüne Woche' te Berlijn. In samenwerking met Holland International is een 4-daagse touring car-reis naar Berlijn georganiseerd. Doel is een bezoek aan de Grüne Woche. De Grüne Woche wordt gerekend tot een van de belang rijkste tentoonstellingen ter wereld op het gebied van Landbouw- en voedselvoorziening. kunt daar kennis nemen van de nieuwste ontwikkelingen van o.a. traktoren, grondbewerkingsmachines, plant-, zaai- en oogstmachines. Materiaal ter bescherming van gewassen, onderhoudsmateriaal en installaties voor fokkeryen. Verder melk- en melkverwerkende machines, sproei-installaties en op het gebied van landbouwprodukten dranken, melkprodukten, vis en vleeswaren, fruit, koffie, thee en diepvrieswaren. Ook de Derde Wereld is ruim vertegenwoordigd met produkten uit die landen alsmede de F.A.O. met o.a. informatie over voedsel- problematiek. Op 27 januari 1985 start een il-daagse reis per touringcar naar Berlijn, waar u na een overnachting in een Ie klas hotel, een hele dag in de gelegenheid wordt gesteld om de Grüne Woche te bezoeken. De derde dag kunt u kiezen uit een vervolgbezoek aan de beurs of een uitgebreide stadsrondrit door West- en Oostberlijn. Informatie en een folder over deze reis (prijs vanaf 375,- P-P-, inclusief reis, verbiyf en toegang) zijn verkrijgbaar by uw Rabobank. Jan Geurts en Henriëtte van Vegchel helpen u graag. Rabobank, Alblonstraat 30a, Leunen Tel. 82424 K.P.J. LEUNEN Dinsdag 18 december gaan we weer zwemmen. Vertrek om 19.30 uur vanaf het Gemeenschapshuis. Op vrijdag 28 december hebben we onze jaarlijkse Herder3tocht. Nadere gegevens over het vertrek zullen we de volgende week in de Ruuper vermelden. We willen begin volgend jaar (1985) naar het Meerdal gaan zwemmen. Willen degenen die mee willen gaan op de Herderstocht 5,00 meebrengen? Tot ziens, Het Bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 8