HARMONIE ST CATHARINA 16.50.5 IC E RSTS TE H RE N A K TI E Aanstaande zaterdag houden wij onze jaarlijkse Kersteterrenaktie. In de loop der jaren is gebleken dat u allen steeds een goede afnemer was. De uit die aktie verkregen inkomsten bleken steeds een welkome maar ook broodnodige aanvulling voor onze verenigings kas. Wij hopen van ganser harte dat u ook dit jaar met z'n allen deze aktie tot een geslaagde aktie zult maken. wy danken u reeds nu voor uw afname. Tot a.s. zaterdag 15 december! ZITTINGSAVONDEN CARNAVALSVERENIGING 'T KNOLLEKE De jaarlijkse zittingsavonden van Carnavalsvereniging *t Knölleke guller gehouden worden op 1 en 5 januari 1985. De kaartverkoop is op zondag 16 december a.s. van 12.00-13-00 uur in het Gemeenschapshuis. Ze kosten nog steeds 9,00 per stuk. Op de Zittingsavonden is de zaal open vanaf 18.45 uur. Het reserveren van plaatsen is niet mogelijk. Tevens maken wij van de gelegenheid gebruik om u alvast prettige feestdagen toe te wensen. Graag tot ziens, Het .Zittingscomité. L.V.B. LEUNEN Maandag 17 december onze Kerstavond. We beginnen deze avond met een H Mis welke wordt opgedragen in de kerk om 19.30 uur en gezongen door het Kinderkoor van de Bsaisschool. Daarna in het Gemeenschaps huis een lezing door Gerrie v Hooren, consulente van de Mgr. Schrijnen Sticht-i-ng met als thema: 'Geloven in deze tijd'. We hopen dat het een fijne avond wordt en verwachten een grote opkomst. Tevens wordt op deze avond de Lourdesreis verloot. Wat de verslering betreft willen we dit jaar de dames vragen welke behoren by de route van Wies Weijs. Wilt u contact opnemen met Wies als u thuis een kerststukje maakt voor op tafel of als u wilt helpen met het versieren van de zaal op maandagmiddag na half 4. We kunnen niet vroeger in de zaal. By voorbaat dank. Een dezer dagen ontvangt u allen weer de ledenkrant. Lees hem goed door, het is echt de moeite waard. ComputercursusDeze wordt in Krlngverband gegeven op Scholengemeen schap Jerusalem door de Heer de Vries. Start 2-6 februari 1985. Opgave t/m 17 december by Wies Weijs Tel. 83192

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 6