STRAATSPELEN IN LEUNEN 16.19.3 Op zaterdag 12 mei a.s. organiseert de Eerste Wijkvereniging Leunen straatspelen in de van Megenstraat. Jeugdigen uit Leunen tot en met de 5e klas, ook niet-leden van de E.W.L. kunnen hieraan deelnemen. Niet-leden betalen 2,50 (inclu sief een beker limonade en een pannekoek Aan de spelletjes zijn geen prijzen verbonden. We beginnen om 14.00 uur en we denken door te gaan tot 16.00 uur. Wie een tweede beker limonade drinkt of een tweede pannekoek eet, betaalt daarvoor een kwartje. Wij wensen iedereen veel plezier Bestuur Eerste Wijkvereniging Leunen. In de laatste vergadering van de commissie van Openbare Werken, Verkeer en Agrarische Zaken kwam naar voren, dat wellicht een tijdelijke oplossing voor de T.V.-aansluiting van de nieuwbouw woningen te Leunen zou kunnen worden gevonden via INTERCAI BV Venray. Daartoe zouden de betrokken bewoners zich rechtstreeks moeten wenden tot Intercal. Het kantoor van Intercal is gevestigd te Venray, Stationsweg 7, Telefoon 04780-11211. BEJAARDENVERENIGINO LEUNEN Wij gaan ook dit jaar weer op reis en wel op woensdag 6 juni. We gaan toeren in onze eigen provincie. We vertrekken 'smorgens om 8 uur vanaf het kerkplein. In Posterholt gebruiken we koffie met gebak. In Maastricht rondleiding in de St Servaaskerk en koffietafel in Restaurant Internationaal. Na een bezoek aan het Drielandenpunt te Vaals gaat het via een tocht door het prachtige Zuid-Limburg naar het stadje Thorn Vandaar uit arriveren wij om 18.30 uur in zaal Martens te Leunen, waar ons een heerlijk diner geserveerd zal worden met een achtergrond muziekje. Na het diner staat het eenieder vrij naar huis te gaan of evnetueel nog wat te blijven. De prijs is 45,- per persoon, hoe is het mogelijk; daar kun je niet voor thuisblijven! Daarom zal tussen 21 en 24 mei een der bestuursleden bij u aankomen om te noteren of u meegaat en tegelijk het geld in ontvangst nenen. Het Bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 4